Czcionka:

A+A-

Kontrast:

WAŻNE - wrześniowe spotkania z rodzicami

WAŻNE - wrześniowe spotkania z rodzicami

W najbliższy czwartek (17.09) odbędą się spotkania z rodzicami uczniów 3 LO im.Agnieszki Osieckiej w Sopocie, które przybiorą różne formy. Oto najważniejsze szczegóły :

 

Rodziców klas maturalnych zapraszamy w tym dniu na spotkanie informacyjne dotyczące EGZAMINU MATURALNEGO 2021, które odbędzie się na sali gimnastycznej o godzinie 18.00. Tuż po spotkaniu w klasach, odbędą się krótkie, ale ważne spotkania z wychowawcami klas.

 

Rodziców klas drugich zapraszamy na spotkania z wychowawcami do klas lekcyjnych o godzinie 18.15.

 

Jako, że rodzice uczniów klas pierwszych z końcem sierpnia odbyli już swoje spotkania orgaznizacyjne z wychowawcami oraz dyrekcją szkoły, takie spotkanie w wyżej wymienionym terminie nie jest organizowane. Jednakże, jeżeli któryś z rodziców czuję potrzebę kontaktu ze szkołą, ma możliwość spotkania indywidulanego z wychowawcą w czasie trwania wywiadówek. Ważne jest, aby na takie spotkanie umówić się odpowiednio wcześniej poprzez dziennik lekcyjny librus.

 

!!! Przypominamy również o przestrzeganiu reżimu sanitarnego na terenie liceum. Niezależnie od poglądów oraz odporności, prosimy o dezynfekcję rąk przy wejściu do szkoły oraz zaopatrzenie się i poruszanie się na terenie szkoły w maseczkach. Funkcjonowanie naszego lieceum leży w odpowiedzialności całej społeczności szkolnej. Liczymy na współpracę.

 

Serdecznie zapraszamy. 

 

 

 

Data dodania: 2020-09-12 14:12:49
Data edycji: 2020-09-13 07:40:30
Ilość wyświetleń: 460

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook