Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Sopocki Telefon Wsparcia

Sopocki Telefon Wsparcia

Stowarzyszenie Wsparcia i Interwencji "Support" :

  1. Systematyczne wsparcie osób młodych. 

W związku z pogarszającym się stanem psychicznym młodzieży w dalszym ciągu realizujemy na terenie Sopotu projekt wsparcia młodzieży, który ma na celu pomóc osobom młodym zmagającym się z negatywnymi skutkami pandemii COVID-19 w różnych sferach życia.

Nasi specjaliści: pedagodzy i psycholodzy w razie gwałtownego pogorszenia stanu zdrowia psychicznego, obniżonego nastroju, problemów życia codziennego dzieci i młodzieży oferują fachową pomocy dyżurują od poniedziałku do piątku w godzinach od 16.00-18.00 pod Sopockim Telefonem Wsparcia dla Dzieci i Młodzieży  nr. 690-538-228 oraz na naszym profilu fb https://www.facebook.com/Stowarzyszenie-Wsparcia-i-Interwencji-Support-111437917848909.

 

2. Specjalistyczne poradnictwo i wsparcie osób w sytuacjach kryzysowych oraz dotkniętych przemocą w rodzinie w godzinach nocnych i dni wolne od pracy.

Sopocki telefon wsparcia w sytuacjach kryzysowych ma za zadanie zwiększyć dostępność specjalistycznego poradnictwa i wsparcia dla osób doświadczających przemocy, sytuacji kryzysowej zamieszkujących lub przebywających na terenie miasta Sopotu.

Podejmujemy w tym celu działania interwencyjne, dyżury telefoniczne oraz konsultacje wyjazdowe, które odbywają się w godzinach nocnych - od godziny 20.00 do 8.00 oraz całodobowo w dni wolne od pracy i święta.

Chcemy poprzez swoje działania zapewnić poczucie bezpieczeństwa wszystkim osobom znajdującym się w kryzysie z różnych powodów.

Dodatkowo jesteśmy nastawieni na podejmowanie interwencji terenowych dla osób potrzebujących nagłego wsparcia jak i osób doświadczających przemocy.

Specjaliści dyżurują pod nr telefonu 690-538-228 w dni od poniedziałku-piątku od 20.00-08.00 oraz w soboty, niedziele i święta - całodobowo.

Data dodania: 2022-02-03 12:25:02
Data edycji: 2022-02-03 12:27:19
Ilość wyświetleń: 192

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook