Czcionka:

A+A-

Kontrast:

'Sopocka Zima' i 'Bieg Inki' już 27 lutego !

'Sopocka Zima' i 'Bieg Inki' już 27 lutego !

Już 27 lutego sopocki MOSiR zaprasza na rozpoczęcie cyklu biegów 4 PORY ROKU. Tradycyjnie rozpoczniemy od rywalizacji na dystansach 4 i 8 km w ramach biegu Sopocka Zima. W tym roku łączymy wydarzenie również z Biegiem Inki na dystansie 2021 metrów.

Impreza ze względu na obostrzenia będzie miała charakter hybrydowy - bez wspólnego startu. Startujemy w dowolnej godzinie w przedziale 12:00 - 15:00 z wyznaczonego punktu na sopockiej plaży przy wejściu nr. 43. Biuro zawodów  zlokalizowane jest w siedzibie MOSiR przy ul. Bitwy pod Płowcami przy wejściu na plażę nr 40 i będzie czynne w godzinach 11.00-15.00.Cała trasa  na 2021 metrów, 4 km. i 8 km. zostanie wyznaczona na plaży. Po biegu będzie można odebrać osobiście pamiątkowy medal i upominek od Firmy Ziaja. Wyniki rywalizacji zostaną opublikowane po zakończeniu imprezy.

Zapisy do biegu prowadzone są online na elektronicznezapisy.pl i na www.mosir.sopot.pl  , ze względu na obostrzenia nie będzie można  zapisać się w dniu zawodów.

Współorganizatorem imprezy jest Big Yellow Foot i The North Event a sponsorami  Firma:  Ziaja. Regulamin, informacje dotyczące biegu oraz „4 pór Roku z MOSiR Sopot” zamieszczone są na stronie www.mosir.sopot.pl oraz w załączniku poniżej

Data dodania: 2021-02-23 08:58:22
Data edycji: 2021-02-23 08:59:09
Ilość wyświetleń: 239

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook