Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Ogólnopolski Dzień Otwarty Politechniki Gdańskiej - 19 marca

Ogólnopolski Dzień Otwarty Politechniki Gdańskiej - 19 marca

Ogólnopolski Wirtualny Dzień Otwarty Politechniki Gdańskiej.

Politechnika Gdańska zaprasza maturzystów, rodziców oraz nauczycieli na Ogólnopolski Wirtualny Dzień Otwarty Politechniki Gdańskiej, który rozpocznie się 19 marca o godz. 9:00.

Dzień Otwarty rozpocznie transmisja spotkania ze studia telewizyjnego Politechniki Gdańskiej zaaranżowanego w Gmachu Głównym uczelni. „Dzień dobry z Politechniką Gdańską” to poranny program transmitowany na kanałach YouTube i Facebook PG, w którym wystąpią między innymi studenci, absolwenci i wykładowcy. Uczestnicy będą rozmawiać o tym, jak wyglądają studia na Politechnice Gdańskiej, przedstawią ofertę studiów magisterskich i inżynierskich oraz opowiedzą o sukcesach zawodowych absolwentów.

Spotkanie będzie okazją do przedstawienia wyników Pomorskiego Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2021 i wręczenia nagród zwycięskim szkołom. Pomorska Kurator Oświaty, przedstawiciele Fundacji Edukacyjnej Perspektywy i dyrektorzy szkół porozmawiają o tym, jak zostaje się najlepszą szkołą w województwie.

Wirtualny Dzień Otwarty PG to niepowtarzalna okazja do spotkania online ze społecznością akademicką uczelni. W ramach przygotowywanych czatów, warsztatów i webinarów będzie można bezpośrednio porozmawiać ze studentami i wykładowcami oraz dowiedzieć się, jak wyglądają studia na PG i który z kierunków wybrać. Nauczyciele z Centrum Nauczania Matematyki i Kształcenia na Odległość przedstawią proste (i szybkie) sposoby rozwiązania trudnych zadań matematycznych, które mogą pojawić się na tegorocznej maturze.

Wydarzenie zostało objęte Honorowym Patronatem Pomorskiego Kuratora Oświaty.

Szczegółowy program Wirtualnego Dnia Otwartego Politechniki Gdańskiej oraz rejestracja na wydarzenia będą dostępne od 10 marca na stronie wirtualna.pg.edu.pl


Data dodania: 2021-03-02 11:50:14
Data edycji: 2021-03-02 11:53:01
Ilość wyświetleń: 216

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook