Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Konferencja online 'OUR FUTURE FORUM' już 6 marca!

Konferencja online 'OUR FUTURE FORUM' już 6 marca!

Szanowni Państwo,

6 marca 2021 roku fundacja Our Future Foundation organizuje online bezpłatną konferencję edukacyjną „Our Future Forum”, skierowaną do zdolnych i ambitnych polskich licealistów oraz studentów.

Nasza konferencja ma na celu podjęcie dyskusji o szeroko zakrojonych tematach edukacyjnych oraz możliwościach rozwoju młodych osób zarówno w Polsce, jak i za granicą, poprzez to również chcemy zachęcić młodzież do realizowania swoich celów i marzeń́.

Our Future Forum przyjmie postać serii paneli z młodymi profesjonalistami, liderami i osobami sukcesu. Wśród zaproszonych prelegentów znajdują się m. in.: Maciej Musiał, Justyna Orłowska, Dawid Urban, Iga Świątek, a także absolwenci uniwersytetów Oxford, Stanford czy Harvard. 

Trochę o samej fundacji:  celem Our Future Foundation jest długofalowy rozwój naszego regionu i kraju. Realizujemy ten cel poprzez przekazywanie doświadczenia oraz pomocy podopiecznym w świadomym wyborze przyszłej ścieżki kariery. Nasz program stypendialny co roku pomaga dziesiątkom licealistów w aplikacji na najlepsze uczelnie świata. Prowadzimy warsztaty i webinaria oraz zawsze staramy się wspierać indywidualny rozwój młodzieży.

Udział w konferencji jest niezwykłą szansą dla młodych osób, które stawiają na rozwój osobisty oraz poszerzanie horyzontów.

Poniżej załączamy Państwu odnośnik do wydarzenia na Facebooku. W przypadku ewentualnych pytań, prosimy o maila na adres ourfutureforum@off.org.pl

link do wydarzenia na FB

Data dodania: 2021-02-04 08:33:00
Data edycji: 2021-02-04 08:34:09
Ilość wyświetleń: 556

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook