Szkolny bufet w nowej szacie

Wstęp: 

Nowy wystrój, nowy gospodarz, nowe menu. Wreszcie większy wybór przekąsek dla tych co się odchudzają i  dla tych świadomych , co znaczy zdrowo się odżywiać.

Nowy wystrój, nowy gospodarz, nowe menu, zachęca do zjedzenia i chwili odpoczynku na przerwie lub po lekcjach. Wreszcie większy wybór przekąsek dla tych co się odchudzają i  dla tych świadomych , co znaczy zdrowo się odżywiać. Są  sałatki , kanapki z razowym chlebem , musli komponowane z różnych płatków, otrębów owsianych z orzechami i bakaliami, owoce (jabłka, banany, gruszki, nektarynki, śliwki), jogurty i serki bezsmakowe, z obniżona zawartością tłuszczu, soki warzywne z Tymbarka, łosoś lub pstrąg w galarecie, cola i pepsi bez cukru.
A dla tych co nie myślą o zdrowym żywieniu, mamy duży wybór słodyczy, napoi gazowanych i wód, mamy w sprzedaży ;drożdżówki, pączki i paszteciki z kapustą i grzybami, kanapki z pieczywa białego i gatunkowego(ziarniste, karmelowe, graham),nabiał (twarożki, jogurty, jogurty pitne, serki smakowe), sałatki gotowe sałatki, świeże robione na miejscu, na ciepło gorące kubki(makarony, piure ziemniaczane itp, zupki, słodkie chwile- do zalewania wrzątkiem), zapiekanki, cheesburgery, hot-dogi i tosty z serem. Mamy też lody i mrożonki do odgrzania takie jak: bigos, fasolka , żurek, grochówka, pizza. Oprócz żywności w sprzedaży są zeszyty, długopisy, chusteczki i artykuły higieniczne, paraleki, baterie itp. Zgłaszajcie swoje propozycje ! asortyment można zwiększyć . ZAPRASZAMY!
 

IMG_4525.jpg
IMG_4524.jpg
IMG_4522.jpg
IMG_4521.jpg
IMG_4515.jpg
IMG_4510.jpg
IMG_4506.jpg
IMG_4502.jpg
Dział: