Już po Studniówce

Wstęp: 

Dnia 7 stycznia 2011 roku w Sheraton Sopot Hotel obyła się studniówka klas trzecich. Rozpoczęliśmy lampką szampana. Chwilę później, jak nakazuje tradycja, zatańczyliśmy poloneza.

Dnia 7 stycznia 2011 roku w Sheraton Sopot Hotel obyła się studniówka klas trzecich. Rozpoczęliśmy lampką szampana. Chwilę później, jak nakazuje tradycja, musiał nadejść moment zatańczenia poloneza. Mimo obaw i niepewności Dyrekcji związanych ze słabą frekwencją na próbach, wypadł znakomicie przez co reszta zabawy była także bardzo udana.
            Kuchnia zaserwowała posiłki, aby nikt z hulających na parkiecie uczestników nie zasłabł, a ponadto na osłodę każdy mógł zjeść znakomity tort. Dobrą zabawę w rytm muzyki zapewniała obecna na sali Pani DJ, a wszystkie swawole uwieczniał na karcie pamięci nasz fotograf.
            Zarówno uczniowie jak i nauczyciele bawili się  dobrze, czego przykładem był fakt, że wielu nauczycieli można było spotkać nie tylko przy  stole, ale przede wszystkim na parkiecie.
            Teraz, „ gdy emocje już opadły, jak po ciężkiej bitwie kurz” przychodzi moment na  chwilę refleksji i start na ostatnią prostą, która  zakończy się ( miejmy nadzieję) pozytywnie zdaną maturą.
ZOBACZ ALBUM ZDJĘĆ:  http://picasaweb.google.com/3lo.sopot/ZdjeciaZeStudniowki?authkey=Gv1sRg...

Studniówka IIIc - 2010-11 051.JPG
Studniówka IIIc - 2010-11 039.JPG
Studniówka IIIc - 2010-11 036.JPG
Studniówka IIIc - 2010-11 027.JPG
Studniówka IIIc - 2010-11 003.JPG
Dział: