Zaproszenie do Bawarii

Wstęp: 

Na zaproszenie Georg- Wilhelm- Steller- Gymnasium w Bad Windsheim uczniowie naszej szkoły będą brali w tym roku szkolnym w czerwcu udział w 7- dniowym projekcje z cyklu „Poznajemy nasze regiony”.

Na zaproszenie szkoły Georg- Wilhelm- Steller- Gymnasium w Bad Windsheim uczniowie naszej szkoły będą brali w tym roku szkolnym w czerwcu udział w 7- dniowym projekcje z cyklu „Poznajemy nasze regiony”.
W programie znajdują się Norymberga- miasto Wita Stwosza oraz Albrechta Duerera, średniowieczny i romantyczny Rothenburg, Frankoński Skansen, termy w Bad Windsheim, poznamy uprawy chmielu i winorośli.
Będziemy również uczestniczyli w zajęciach szkolnych. Georg- Wilhelm- Steller- Gymnasium jest szkołą nauk przyrodniczych i językowych. Udział w lekcjach będzie dla nas znakomitą okazją do poznania nie tylko ciekawych miejsc, ale też ciekawych zajęć biologii, chemii i języków: angielskiego i niemieckiego.
Polsko- Niemiecka Współpraca Młodzieżowa w Warszawie, która wspiera zawsze nasze projekty międzynarodowe powoduje, iż są one niedrogie i dostępne dla każdego chętnego ucznia.

W zaproszeniu od dyrektora szkoły otrzymaliśmy również kilka zdjęć szkoły z opisami w języku polskim!
Obejrzyjcie!

Bez tytułu.jpg