Wielka aukcja prac plastycznych!

Wstęp: 

W dniu 09.01.2014 tuż przed wywiadówkami, odbyła się licytacja prac plastycznych klas artystycznych, z której dochód przeznaczymy na pomoc w rehabilitacji ucznia naszej szkoły. Rodzice przybyli w niewielkiej grupie, ale pojawiła się część, która bardzo zacięcie licytowała, licznie też przybyli nauczyciele naszej szkoły.

W dniu 09.01.2014 tuż przed wywiadówkami, odbyła się licytacja prac plastycznych klas artystycznych, z której dochód przeznaczymy na pomoc w rehabilitacji ucznia naszej szkoły.
  Rodzice przybyli w niewielkiej grupie, ale pojawiła się część, która bardzo zacięcie licytowała, licznie też przybyli nauczyciele naszej szkoły.
Aukcję z wielka swobodą i humorem prowadził Tomasz Wiśniewski z klasy III B. 
Przed wejściem na aulę stał stół suto zastawiony ciastami upieczonymi przez uczennice i Panią Grażynę Rigall (nauczyciela sztuki). Każdy rodzic, mógł poczęstować się ciastem i wrzucić dowolny datek do puszki.
Aukcja była kolejnym pomysłem długofalowej akcji "Wkręć się w pomaganie", zapoczątkowanej przez Pana Pawła Peplińskiego i jego klasę.
 Wszystkie wysiłki i zaangażowanie klas artystycznych i Pani Grażyny Rigall oraz wychowawcy klasy II d, dały efekt w postaci zebrania pieniędzy, które pokryją jedną trzecią kosztów turnusu rehabilitacyjnego  dla Tomka, ucznia naszej szkoły.
Wszystkim, którzy wsparli naszą akację serdecznie dziękujemy!
W sposób szczególny dziękujemy młodym artystom i ich mistrzowi za dar serca w postaci prac i wspaniałej organizacji aukcji.

ZOBACZ PRACE

aukcja 1.jpg
aukcja 3.jpg
aukcja 2.jpg
aukcja 10.jpg
aukcja 4.jpg
aukcja 5.jpg
aukcja 8.jpg
aukcja 7.jpg
licytacja.jpg
Dział: