Pomoc dla Polaków na Białorusi

Wstęp: 

Urządziliśmy w naszej szkole zbiórkę produktów, które zostały przekazane w formie prezentów świątecznych Polakom mieszkającym na Białorusi. Zebraliśmy produkty żywnościowe, słodycze, konserwy, chemię, kosmetyki, napoje, przybory szkolne oraz inne

Urządziliśmy w naszej szkole zbiórkę produktów, które zostały przekazane w formie prezentów świątecznych Polakom mieszkającym na Białorusi. Zebraliśmy produkty żywnościowe, słodycze, konserwy, chemię, kosmetyki, napoje, przybory szkolne oraz inne rzeczy, którymi uczniowie naszej szkoły  podzielili się z rodakami mieszkającymi na Białorusi.

Dziękujemy wszystkim uczniom, a przede wszystkim rodzicom,
za ten piękny i spontaniczny gest, prosto z serca,
dzięki któremu uśmiech zagości na twarzach wielu Polaków  obdarowanych wspaniałymi prezentami na Święta Bożego Narodzenia.

Najliczniej uczestniczyła w tej zbiórce klasa II B, ale ogromne uznanie należy się także klasie I D i jej wychowawcy Panu Michałowi Szumielewiczowi za porównywalną ilość darów oraz organizację ich przekazania.
Dziękujemy za szlachetność wszystkim, którzy przyczynili się do tego
DARU SERCA DLA NASZYCH RODAKÓW MIESZKAJĄCYCH NA BIAŁORUSI.

W te nadchodzące Święta Bożego Narodzenia, zasiadając do świątecznego stołu pomyślcie .... o tych Polakach , dla których te Święta będą bardziej radosne dzięki WAM!

20131203_130419.jpg
20131203_130432.jpg
20131203_130444.jpg