28 KWIETNIA 18:00 DZIEŃ OTWARTY 3 LO W SOPOCIE W FORMULE ONLINE

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

When your dreams come true !!!

When your dreams come true !!!

W piątek klasa 2C, podczas zajęć języka angielskiego miała przyjemność wysłuchać historii naszego absolwenta Janusza Burdy nickname "Juice", który odwiedził nas, aby poprzez swój przykład udowodnić młodzieży, że spełnianie marzeń nie koniecznie musi być takie trudne, jeżeli ma się wystarczająco dużo chęci, zaangażowania oraz pasji w tym co się robi.

Co więcej, jest żywym przykładem na to, że język angielski bywa kluczowym czynnikiem w realizacji wyznaczonych planów poza granicami naszego kraju.

"Juice" to ratownik wodny, który strzegł nadbrzeży Australii, Nowej Zelandii i obecnie pracuje w Anglii, gdzie na każdym kroku jest doceniany i zdobywa co raz to nowe odznaczenia w świecie ratownictwa takie jak "Lifeguard of the Year 2018" (Ratownik roku 2018) czy "Rookie of the Year" (Rekrut roku).

Całe spotkanie wybrzmiało w języku angielskim, a uczniowie mieli okazję posłuchać wielu ciekawych historii związanych z podróżami i codziennym zawodowym życiem ratownika wodnego. 

Janusz, dziękujemy za odwiedziny i podzielenie się swoimi doświadczeniami !!! Życzymy realizacji kolejnych planów i angażu na wymarzonych plażach Kalifornii :-)

Data dodania: 2019-11-11 20:53:27
Data edycji: 2019-11-11 21:43:08
Ilość wyświetleń: 267

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Facebook