Trening twórczego myślenia

Wstęp: 

W piątek 11 marca do klasy III D zawitał psycholog - dr Radosław Sterczyński, pracownik Uniwersytetu SWPS w Sopocie. Dr Sterczyński zaproponował klasie kilka ćwiczeń i zdawałoby się „zabaw” doskonalących niekonwencjonalne, twórcze myślenie.  Wszyscy bawili się znakomicie, zajęcia miały tylko jeden mankament , że były tak krótkie J , dały próbkę tego , co można osiągnąć współpracując w grupie, rezygnując z utartych dróg myślenia.

W piątek 11 marca do klasy III D zawitał psycholog- dr Radosław Sterczyński , pracownik Uniwersytetu SWPS w Sopocie. Dr Sterczyński zaproponował klasie kilka ćwiczeń i zdawałoby się „zabaw” doskonalących niekonwencjonalne, twórcze myślenie.  Wszyscy bawili się znakomicie, zajęcia miały tylko jeden mankament , że były tak krótkie wink , dały próbkę tego , co można osiągnąć współpracując w grupie, rezygnując z utartych dróg myślenia.
Miłośnicy przedmiotów ścisłych, a do takich należą uczniowie III D, to ludzie lubiący myśleć, stawiający sobie pytania i dochodzący do rozwiązań , na różne sposoby. Wiedzieć zatem wypada jakimi ścieżkami podąża nasz umysł mierząc się z różnego rodzaju łamigłówkami.  Dzięki współpracy z Uniwersytetem SWPS, mamy tę niepowtarzalną możliwość sięgania po wiedzę i umiejętności od najwybitniejszych psychologów zajmujących się twórczością i twórczym myśleniem.

Serdecznie dziękujemy za zajęcia i wspaniałą na nich atmosferę.

DSC05324.JPG
DSC05326.JPG
DSC05325.JPG
DSC05327.JPG
DSC05328.JPG
DSC05330.JPG
DSC_0008.jpg
DSC05329.JPG