Sopockie Kółko Psychologiczne – propozycja nie tylko dla I C

Wstęp: 

W ramach naszej współpracy z Uniwersytetem SWPS w Sopocie, zapraszamy uczniów I C, oraz uczniów innych klas zainteresowanych psychologią do wzięcia udziału w nowej formie zajęć. Sopockie Kółko Psychologiczne to cykliczne zajęcia na Uniwersytecie SWPS dla uczniów zainteresowanych psychologią. Podczas spotkań uczniowie uczą się podstaw współczesnej psychologii oraz poznają szeroki zakres jej zastosowań. Uzyskują wiedzę na temat eksperymentów psychologicznych, emocji, radzenia sobie ze stresem i innych, przydatnych umiejętności. Dzięki

W ramach naszej współpracy z Uniwersytetem SWPS w Sopocie, zapraszamy uczniów I C, oraz uczniów innych klas zainteresowanych psychologią do wzięcia udziału w nowej formie zajęć. Sopockie Kółko Psychologiczne to cykliczne zajęcia na Uniwersytecie SWPS dla uczniów zainteresowanych psychologią. Podczas spotkań uczniowie uczą się podstaw współczesnej psychologii oraz poznają szeroki zakres jej zastosowań. Uzyskują wiedzę na temat eksperymentów psychologicznych, emocji, radzenia sobie ze stresem i innych, przydatnych umiejętności. Dzięki warsztatowej formie zajęć, uczestnicy mają możliwość sprawdzenia nabytej wiedzy teoretycznej w praktyce. Głównym celem zajęć jest zainteresowanie uczniów szkół średnich psychologią oraz wyposażenie ich w umiejętności przydatne w życiu codziennym, których wciąż nie obejmuje podstawowy program nauczania. Wstęp jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy poprzez stronę internetową. Ponieważ uczniowie będą przychodzić na kółko "z wolnej stopy", a nie pod opieką nauczyciela, w przypadku uczniów niepełnoletnich potrzebna jest zgoda opiekuna, podpisaną zgodę wystarczy przynieść ze sobą na spotkania. Formularz zgody rodziców dostępny poniżej w załączniku.
Osoby, które będą obecne na wszystkich spotkaniach otrzymają na koniec certyfikat potwierdzający ich członkostwo w kółku.
 
Harmonogram:
   27 lutego 2017 r., godz.17:00-18:45, sala 106
    Dlaczego ludzie unikają samotności? - dr Michał Parzuchowski
    13 marca 2017 r., godz.17:00-18:45, sala 106
    Jak wzbudzić w sobie kreatywność? - dr Radosław Sterczyński
    10 kwietnia 2017 r., godz.17:00-18:45, sala 106
    Psychokryminalistyka od kuchni czyli tajniki pracy psychologa śledczego - Mikołaj Wieczór
 

ZałącznikWielkość
Oświadczenie.doc29 KB
fb_gora_logo_v21.png