Naszym tegorocznym absolwentom gratulujemy wyników na maturze!

Wstęp: 

Naszym tegorocznym absolwentom gratulujemy znakomitych wyników na maturze. W tym roku mamy rekordową liczbę 100% wyników. Najwięcej maksymalnych wyników  jest z języka  angielskiego i matematyki, z języka polskiego także sporo wspaniałych wyników.
Uzyskać wynik powyżej 90% z rozszerzenia to jest powód do dumy, a takim wynikiem może poszczycić się spora grupa uczniów naszej szkoły.

Naszym tegorocznym absolwentom gratulujemy znakomitych wyników na maturze. W tym roku mamy rekordową liczbę 100% wyników. Najwięcej maksymalnych wyników  jest z języka  angielskiego i matematyki, z języka polskiego także sporo sukcesów.
Uzyskać wynik powyżej 90% z rozszerzenia to jest powód do dumy, a takim wynikiem może poszczycić się spora grupa uczniów naszej szkoły.
JESTEŚMY Z WAS BARDZO DUMNI ! GRATULUJEMY !
Możemy już dziś podpowiedzieć przyszłorocznym maturzystom jaka jest recepta na takie wyniki: po pierwsze - systematyczna praca, ale także podejmowanie różnorodnych, dodatkowych zadań ( np. udział w zajęciach dodatkowych proponowanych przez nauczycieli, udział w konwersatoriach,  Meczach Matematycznych, fakultetach, TriMacie, olimpiadach i konkursach, udział w zajęciach na uczelniach, rozwiązywanie samodzielnie tysiąca ćwiczeń i zadań) . To tylko tyle wink a potem, drzwi najbardziej obleganych kierunków studiów same się otwierają !

beznazwy.png