Laureaci Międzyszkolnego Konkursu Piosenki Angielskiej

Wstęp: 

I miejsce - Danyah Ujazdowska (I LO).Wyróżnienia - Joanna Elimer (III LO), Patrycja Kas (II LO), Agata Nadgrabska (I LO). I miejsce - Artur Kwiatkowski (ZSH) Wyróżnienie - Kacper Fułek (ZS 1).    

07.12.2010 odbył się już drugi Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej.
Pomysłodawczynią i inicjatorką konkursu jest nasza szkoła za sprawą Pani  Małgorzaty Wyki-Cichockiej i zespołu anglistów. Tak , jak w ubiegłym roku impreza była bardzo udana. Zwycięzcami zostali wszyscy, którzy wzięli udział i odważyli się wejść na scenę.
Gratulujemy!.... ,a jury  przyznało :
I miejsce - Danyah Ujazdowska (I LO)
Wyróżnienia - Joanna Elimer (III LO), Patrycja Kas (II LO), Agata Nadgrabska (I LO).
I miejsce - Artur Kwiatkowski (ZSH)
Wyróżnienie - Kacper Fułek (ZS 1).     
 Przykładem solidnego, prawie profesjonalnego przygotowania jest na pewno - Joanna Elimer, która wprawdzie długo szukała "pena" ale jak wystąpiła to wiedziała co robić z głosem, ze skrzypcami i swoim ciałem, że nie wspomnę o interpretacji na pewno przemyślanej. Podobnie Patrycja Kas z utworem na miarę swoich możliwości, swobodą, zrozumiałym tekstem, luzikiem ,z "przymrużeniem oka" i darowaną barwą głosu. Kalina Cielecka (II LO) dokładnie zdawała sobie sprawę z klimatu prezentowanego utworu , Patrycja Tessmer (III LO) ujęła  swoim skupieniem i zaangażowaniem emocjonalnym. Patrycja Jahns (Gim.2) ma to "coś". To tylko kilka z uwag jurora , jakie pojawiły się na jego blogu. Poza pochwałami atmosfery i ukłonami w stronę organizatorów wszyscy gratulowali pomysłu.
ZDJĘCIA ZNAJDZIESZ: 
http://picasaweb.google.com/3lo.sopot/KonkursPiosenkiAngielskiejWIIILO20...

Obraz 339[1].jpg
Obraz 337[1].jpg
Obraz 243[1].jpg