Zawody piłki ręcznej

Wstęp: 

17 listopada w naszej szkole odbyły się zawody piłki ręcznej chłopców. Brały w nich udział 4 Sopockie szkoły: ZSH, 1LO, 2LO oraz 3LO.  Szczęście dopisało ZSH, który zdobył 1 miejsce na podium.

17 listopada w naszej szkole odbyły się zawody piłki ręcznej chłopców. Brały w nich udział 4 Sopockie szkoły: ZSH, 1LO, 2LO oraz 3LO. W naszej szkolnej drużynie byli: Alan Bolda, Robert Mucha, Łukasz Naus, Kacper Gotrer, Kamil Gładkiewicz, Mateusz Wszołek, Radosław Bysewski, Jacek Mikrut, Wiktor Maciołek, Paweł Gruźlewski, Paweł Cwikliński, Tomasz Wiśniewski, Mateusz Kociołek, Sebastian Cichosz. Mecze były sędziowane przez Pana Kazimierza Szczocharę, a komentowane przez Pana Jana Radwan-Wiatrowskiego i Pana Józefa Kamińskiego.
Rywalizacja między drużynami była zacięta i czasem wręcz niebezpieczna. Niestety sędzia został zmuszony dać czerwoną kartkę jednemu z zawodników z naszej szkolnej drużyny. Szczęście dopisało ZSH, który zdobył 1 miejsce na podium. Tuż za nim znalazło się 2 LO, a na 3 miejscu 3LO.
W zawodach piłki ręcznej to dziewczyny okazały się lepsze niż chłopcy, ale i tak im gratulujemy i trzymamy kciuki za następne zawody!
Zdjęci Adrianny Kunikowskiej:
Zdjęcia Agnieszki Butlewskiej:

Canon EOS 50D 236.JPG
Canon EOS 50D 224.JPG
Canon EOS 50D 178.JPG
Canon EOS 50D 176.JPG
Dział: