Udany Ekiden

Wstęp: 

Sopocki Ekiden, który współorganizowało nasze liceum za sprawą P. K. Kozłowskiej, był udany. M.Chojnacka III A, pokonała dystans 50 km! Dziewczęta z II D wspaniale obsługiwały biuro, "start-meta".

Pierwszy EKIDEN, który współorganizowało nasze liceum, zdecydowanie można zaliczyć do udanych. A to za sprawą pięknej pogody, a także wspaniałej atmosfery, jaka towarzyszyła imprezie.  Sprawne biuro ,,start - meta", prowadzone przez uczennice II d stanowiło  w parku Północnym w Sopocie piękną wizytówkę imprezy. Każdy uczestnik otrzymał  od dziewcząt upominek od Ziaji , koszulkę i wzmacniający napój power ride. W sumie wystartowało w sztafecie ponad 50 osób, z czego większość to chodziarze nordic walking.  Naszą szkołę reprezentowali wśród nauczycieli: P. Sylwia Perzanowska,  P.  Daniel Wrześniewski, P. Elżbieta Butkiewicz.  Mieliśmy także rodzynka, jedyna uczennica naszej szkoły, która wzięła udział, Monika Chojnacka, pokonała dystans 50 km.
 4 osoby, zmagając się ze swoimi słabościami, przebyły cały dystans 100 km , zostali za swój wyczyn uhonorowani dyplomami i specjalnymi nagrodami.
Ekiden to świetny sposób na spędzenie wolnego dnia i integrację z ludźmi, którzy wolą aktywność ruchową od siedzenia przed telewizorem.
Szkoda tylko, że nie było z naszej szkoły więcej uczestników...
ZOBACZ FILM!   http://www.youtube.com/watch?v=mwZkoOPcVfk 

 

IMG_4366.JPG
IMG_4356.JPG
IMG_4259.JPG
dyplom Moniki 001.jpg
Dział: