Siłownia w planerze i nie tylko...

Wstęp: 

Dnia 8 czerwca na Brodwinie odbył się piknik ,,Zdrowych i aktywnych" oraz otwarto siłownię na powietrzu. W prezentacji  uczestniczyli uczniowie pani prof. K. Kozłowskiej z kl 1a , Szymon Prusakowski oraz Michał Sekuła.  Demonstrowali właściwe używanie

Dnia 8 czerwca na Brodwinie odbył się piknik ,,Zdrowych i aktywnych" oraz otwarto siłownię na powietrzu. W prezentacji  uczestniczyli uczniowie pani prof. K. Kozłowskiej z kl 1a , Szymon Prusakowski oraz Michał Sekuła.  Demonstrowali właściwe używanie przyrządów i asystowali seniorom w ich pierwszych próbach na siłowni.  
Z kolei podczas ćwiczeń  Tai Chi oraz fitness na boisku Orlik, godnie prezentowały się  dziewczęta z kl 2e i 2a.  Uczestnicy aktywnych zajęć mogli skosztować francuskiej kuchni, którą serwował Philip Abraham z restauracji Petit Paris.
Podziękowania dla Mateusza Hetmańskiego, Marka Kacały i Adriana Rogalskiego z 1 a, którzy byli odpowiedzialni za pomoc w organizacji sprzętu. 
Wspaniale spędzony czas, uśmiechy wdzięczności od seniorów i poczucie, że na młodzież naszej szkoły mieszkańcy Sopotu zawsze mogą liczyć.
ZAPRASZAMY NA SIŁOWNIĘ WSZYSTKICH UCZNIÓW I NAUCZYCIELI.

IMG_7859.JPG
IMG_7858.JPG
IMG_7857.JPG
IMG_7848.JPG
IMG_7842.JPG
IMG_7841.JPG
IMG_7840.JPG
IMG_7829.JPG
IMG_7826.JPG
Dział: