Piłkarskie sukcesy

Wstęp: 

Dnia 15 listopada w naszej szkole odbyły się zawody w piłce nożnej chłopców. Brały w nich udział ZSH, 1LO,2LO i 3LO. Po rozegraniu meczy na podium znalazły się szkoły: 3 miejsce- 2LO, 2 miejsce- 3LO, 1 miejsce- 1LO. Nasza wspaniała drużyna była o krok od zwycięstwa, ale i tak należą jej się wielkie gratulacje!

Dnia 15 listopada w naszej szkole odbyły się zawody w piłce nożnej chłopców. Brały w nich udział ZSH, 1LO,2LO i 3LO. Reprezentacja III LO: kapitan: Alan Bruszczak, bramkarz: Wiktor Maciołek, Łukasz Jasiak, Mateusz Fokt-Wojtkiewicz, Patryk Gajda, Kamil Gładkiewicz, Paweł Gruźlewski, Mateusz Kociołek, Łukasz Laskowski, Robert Mucha, Paweł Cwikliński, Tomasz Witkowski, Krzysztof Józefczak.
Mecze sędziował Pan Robert Strzelecki. Spotkanie zaczęło się przywitaniem zespołów i krótką wypowiedzią sędziego, a kiedy drużyny zaczęły grać widownia gorąco im dopingowała. Rywalizacja była bardzo zacięta. Sytuacja i punktacja zmieniała się w każdej minucie jak to również podkreślił  Pan Komentator. Dosłownie do ostatniej bramki nie było wiadomo jaka będzie sytuacja na podium. Kto by pomyślał, że jeden strzał tak wpłynie na wynik w klasyfikacji ogólnej... Niestety nieszczęśliwie dla nas. Po rozegraniu wszystkich meczy na podium znalazły się szkoły: 3 miejsce- 2LO, 2 miejsce- 3LO, 1 miejsce- 1LO. Nasza wspaniała drużyna była o krok od zdobycia zwycięstwa, ale i tak należą jej się wielkie gratulacje! Możemy być dumni z naszych kolegów, którzy walczyli o  zdobycie goli, ale również nie możemy zapomnieć o naszym bramkarzu, który spisał się na medal. Kolejny raz dziękujemy naszej reprezentacji za zdobycie pucharu i życzymy powodzenia w kolejnych starciach.

foto: Ola Karczmarska
 

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ

DSC_0130.JPG
DSC_0124.JPG
DSC_0118.JPG
DSC_0089.JPG
DSC_0045.JPG
Dział: