Oni są wśród nas... Agnieszka Kaszuba z I C

Wstęp: 

Czy wiecie, że Agnieszka Kaszuba z 1c, trenuje skok o tyczce. Należy do Kadry Narodowej Juniorów w lekkiej atletyce. W 2013 roku zajęła VIII miejsce na Mistrzostwach Europy do lat 17. Jest pięciokrotną mistrzynią Polski w kategorii młodziczek i juniorek młodszych. W lipcu tego roku planuje start na Mistrzostwach Świata Juniorów Młodszych w Kolumbii oraz Letnim Festiwalu Młodzieży Europy w Gruzji, a w sierpniu czeka ją

Czy wiecie, że Agnieszka Kaszuba z 1c, od 2009 roku trenuje skok o tyczce. Należy do Kadry Narodowej Juniorów w lekkiej atletyce. W 2013 roku zajęła VIII miejsce na Mistrzostwach Europy do lat 17. Jest pięciokrotną mistrzynią Polski w kategorii młodziczek i juniorek młodszych. W lipcu tego roku planuje start na Mistrzostwach Świata Juniorów Młodszych w Kolumbii oraz Letnim Festiwalu Młodzieży Europy w Gruzji, a w sierpniu czeka ją Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży.
Ostatnio Agnieszka zdobyła ZŁOTO w skoku o tyczce na rozegranych w Toruniu w dniach 13-15.02.2015 Mistrzostwach Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w Lekkiej Atletyce.
W tą niedzielę zakończy sezon halowy na Mistrzostwach Polski Seniorów w Toruniu.
Trzymajmy kciuki za Agnieszkę !
 Będziemy Ci kibicować Agnieszko smileyyes

Agnieszka.png