Mamy mistrzostwo w piłce ręcznej dziewcząt!

Wstęp:

W dniu 16 listopada odbyły się zawody Mistrzostw Sopotu Szkół Ponadgimnazjalnych w piłkę ręczną dziewcząt. Pierwsze miejsce zdobyło 3LO. Wielkie gratulacje i

W dniu 16 listopada odbyły się zawody Mistrzostw Sopotu Szkół Ponadgimnazjalnych w piłkę ręczną dziewcząt. Tak jak w dniu poprzednim w zawodach brały udział: ZSH, 1LO,2LO oraz 3 LO. W naszej reprezentacji były: MonikaTelepko, Magdalena Domańska, Dominika Miecznikowska, Kinga Sęk, Dominika Sówka-Sowińska, Karolina Wierzba, Klaudia Szymańska, Martyna Witkowska, Barbara Kosk, Miriam Kowzam, Martyna Abramczyk, Magdalena Żabecka, Patrycja Błaszczyk. Mecze sędziował Pan Kazimierz Szczochara, a komentatorami spotkania byli: Pan Jan Radwan-Wiatrowski i Pan Józef Kamiński.
Drużyny dawały z siebie wszystko i na boisku walczyły z poświęceniem. Momentami robiło się groźnie, ale nad wszystkim panował ratownik, który bardzo pomógł niektórym dziewczynom. Nasza reprezentacja postawiła wysoko poprzeczkę pozostałym uczestnikom zawodów i to się opłaciło. Na podium uplasowały się 1LO na miejscu trzecim, 2LO na miejscu drugim, a pierwsze miejsce zdobyło 3LO. Wielkie gratulacje i podziękowania dla dziewczyn za zdobyty sukces! Mimo, że chwilami było ciężko utrzymać przewagę, nasze koleżanki podołały i udowodniły, że są najlepsze.
Teraz czekają na nie pół finały wojewódzkie i już teraz trzymamy mocno kciuki, aby znów zajęły pierwsze miejsce.