III Liceum Ogólnokształcące w Sopocie Mistrzem Sopotu w 4 – boju lekkoatletycznym

Wstęp: 

19 maja odbyły się Mistrzostwa Sopotu w 4-boju Lekkoatletycznym, na stadionie Sopockiego Klubu Lekkoatletycznego.
Łącznie zdobyliśmy 12 złotych, 3 srebrne i 1 brązowy medal!
 

19 maja odbyły się Mistrzostwa Sopotu w 4-boju Lekkoatletycznym, na stadionie Sopockiego Klubu Lekkoatletycznego.

Łącznie zdobyliśmy 12 złotych, 3 srebrne i 1 brązowy medal
 
Chłopcy:         I miejsce w Sopocie
Nasi Mistrzowie na 7 możliwych do zdobycia złotych medali, zdobyli 6 oraz dodatkowo 3 srebrne medale.
1.      100m                          Komorek Mikołaj                                          srebrny medal.
2.      4x100m sztafeta         Komorek Mikołaj, Piwowarski Jakub,          złoty medal.
Szwindowski Piotr, Popiołek Adam
3.      400m                          Komorek Mikołaj                                          złoty medal.
4.      1500m                        Kurasz Kacper                                               złoty medal.
5.      Skok w dal                 Piwowarski Jakub                                          złoty medal.
Kumorek Mikołaj                                          srebrny medal.
6.      Skok wzwyż              Popiołek Adam                                              złoty medal.
7.      Pchnięcie kulą            Szuflik Marcien                                             złoty medal.
Dziubich Maciej                                            srebrny medal.
 
Dziewczęta:    I miejsce w Sopocie
 
Nasze Mistrzynie na 7 możliwych do zdobycia złotych medali, zdobyły 6 oraz dodatkowo 1 srebrny i 1 brązowy medal.
 
1.      100m                          Brzeska Wiktoria                                           złoty medal.               
1.      4x100m sztafeta         Brzeska Wiktoria, Kaszuba Agnieszka         złoty medal.
Kalinowska Kamila, Bartosik Patrycja
2.      400m                          Bartosik Patrycja                                           złoty medal.
3.      800m                          Kalinowska Kamila                                       złoty medal.
4.      Skok w dal                 Kusy Emila                                                    srebrny medal.
Kaszuba Agnieszka                                       brązowy medal.
5.      Skok wzwyż              Kaszuba Agnieszka                                       złoty medal.
6.      Pchnięcie kulą            Elwart Sara                                                    złoty medal.
 
ZOBACZ ALBUM ZDJĘĆ Z ZAWODÓW

DSC_0067.JPG
DSC_0069.JPG
DSC_0084.JPG
DSC_0103.JPG
DSC_0136.JPG
DSC_0135.JPG
Dział: