Brąz dla naszych zawodników

Wstęp:

Dnia 5 października 2011 w MOSIR Sopot, odbyły się biegi sztafetowe. W zawodach brali udział uczniowie z naszego liceum oraz z 1LO , 2LO i ZSH w Sopocie. Dziewczyny zajęły 3 miejsce, chłpaki podzielili ich sukces i również zdobyli brąz.

Dnia 5 października 2011 w MOSIR Sopot, odbyły się biegi sztafetowe. W zawodach brali udział uczniowie z naszego liceum oraz z 1LO , 2LO i ZSH w Sopocie. Nasze koleżanki biegły w następującej kolejności: Marta Patelczyk, Kinga Sęk, Karolina Kielak, Dominika Sówka-Sowińska, Daniela Podgórska, Joanna Kwaśniewska, Miriam Kowzan, Ewa Goebel, Pola Majewska, Joanna Piechowiak. Miały do pokonania 2 okrążenia po 300 m każde.Chłopcystartowali w kolejności: Kornel Krzyżanowski, Jakub Wszołek, Łukasz Laskowski, Filip Wachowiak, Mateusz Kociołek, Robert Stencel, Marek Gładysiewicz, Jakub Tarnacki, Ryszard Kozłowski, Mikołaj Kowalewski. Mieli do pokonania dystans 900m. Trenerzy- Pani Monika Ciecierska i Pan Daniel Wrześniewski dopingowali i udzielali rad zawodnikom. Zaraz po przybyciu na miejsce dopilnowali, aby każdy był dobrze rozgrzany, dzięki czemu udało się uniknąć  kontuzji.
Chwilę później już było wiadomo jakie miejsca zdobyła nasza reprezentacja szkoły. Dziewczyny zajęły 3 miejsce i tym samym zdobyły puchar, z którego mogą być dumne. Chłopaki podzielili ich sukces i również zdobyli brąz.
Tuż przed startem panowała dość napięta atmosfera. Nie ma co się dziwić, nikt nie chciał zawieść. Dziewczyny bardzo się stresowały, jednak gdy ruszyły to biegły ile sił w nogach. Rywalizacja między uczestnikami była zawzięta i każdy dawał z siebie wszystko, a po ukończeniu biegu wszyscy byli wyczerpani i mieli chwilę czasu na odzyskanie sił.
Oczywiście naszym sportowcom należą się wielkie gratulacje. Już za rok czeka nas kolejna sztafeta - również będziemy trzymać kciuki za nasze koleżanki i kolegów. Może następnym razem pójdzie nam jeszcze lepiej :)