Grono pedagogiczne

Dział: 

bibliotekarz

  1. Portret użytkownika Zdzisława Małyszko
    Zdzisława Małyszko E-mail: z.malyszko@3lo.sopot.pl

    Bibliotekarz
    mgr filologii polskiej
    Opiekun Wolontariatu

biologia

  1. Portret użytkownika Katarzyna Dardzyńska-Lis
    Katarzyna Dardzyńska-Lis E-mail: k.dardzynska-lis@3lo.sopot.pl

    Nauczyciel biologii
    Wychowawca klasy I B

chemia

  1. Portret użytkownika Elżbieta Lamparska
    Elżbieta Lamparska E-mail: e.lamparska@3lo.sopot.pl

    Nauczyciel chemii
    Wychowawca klasy III B

fizyka

  1. Portret użytkownika Maria Naleźny
    Maria Naleźny E-mail: m.nalezny@3lo.sopot.pl

    Nauczyciel fizyki

geografia

  1. Portret użytkownika Ewa Endraszka
    Ewa Endraszka E-mail: e.endraszka@3lo.sopot.pl

    Nauczyciel geografii
    Wychowawca klasy I C

historia, WOS

  1. Portret użytkownika Jadwiga Łańcucka
    Jadwiga Łańcucka E-mail: j.lancucka@3lo.sopot.pl

    Nauczyciel historii
    Nauczyciel WOS-u
    Wychowawca klasy II D

  2. Portret użytkownika Justyna Wójcikiewicz
    Justyna Wójcikiewicz E-mail: j.wojcikiewicz@3lo.sopot.pl

    Nauczyciel historii 
    Nauczyciel WOS-u
    Wychowawca klasy III A
    Rzecznik Praw Ucznia

j. angielski

  1. Portret użytkownika Beata Sokołowska
    Beata Sokołowska E-mail: b.sokolowska@3lo.sopot.pl

    Nauczyciel języka angielskiego
    Wychowawca klasy II C

  2. Portret użytkownika Paweł Pepliński
    Paweł Pepliński E-mail: p.peplinski@3lo.sopot.pl

    Nauczyciel języka angielskiego.
    Wychowawca klasy I A.

  3. Portret użytkownika Małgorzata Wyka-Cichocka
    Małgorzata Wyka-Cichocka E-mail: m.wyka-cichocka@3lo.sopot.pl

    Nauczyciel języka angielskiego.

  4. Portret użytkownika Katarzyna Welicka
    Katarzyna Welicka E-mail: k.welicka@3lo.sopot.pl

    Nauczyciel języka angielskiego
    Wychowawca klasy III C

  5. Portret użytkownika Katarzyna Kozłowska
    Katarzyna Kozłowska E-mail: k.kozlowska@3lo.sopot.pl

    Nauczyciel języka nagielskiego
    Nauczyciel wychowania- fizycznego
    W roku szkolnym 2017-2018 urlopowana.

  6. Portret użytkownika Ewa Wypych
    Ewa Wypych E-mail: e.wypych@3lo.sopot.pl

    Nauczyciel języka angielskiego.

j. francuski

  1. Portret użytkownika Jolanta Rulewska-Przybek
    Jolanta Rulewska-Przybek E-mail: j.rulewska-przybek@3lo.sopot.pl

    Nauczyciel języka francuskiego.
    Nauczyciel wiedzy o kulturze.
    Wychowawca klasy II A.

j. niemiecki

  1. Portret użytkownika Maria Dering-Głuszkiewicz
    Maria Dering-Głuszkiewicz E-mail: m.dering-gluszkiewicz@3lo.sopot.pl

    Nauczyciel języka niemieckiego,
    Wychowawca klasy I D

j. polski

  1. Portret użytkownika Jolanta Mostowik
    Jolanta Mostowik E-mail: j.mostowik@3lo.sopot.pl

    Nauczyciel języka polskiego,
    Opiekun Wolontariatu.

  2. Portret użytkownika Tomasz Zieliński
    Tomasz Zieliński E-mail: t.zielinski@3lo.sopot.pl

    Nauczyciel języka polskiego
    Nauczyciel etyki i filozofii.

  3. Portret użytkownika Justyna Blicharz-Kuflińska
    Justyna Blicharz-Kuflińska E-mail: j.blicharz@3lo.sopot.pl

    Nauczyciel języka polskiego
    Wychowawca klasy II B.
     

  4. Portret użytkownika Anna Miękus
    Anna Miękus E-mail: dyrektor@3lo.sopot.pl

    Dyrektor Szkoły
    Nauczyciel języka polskiego

  5. Krzysztof Jurkiewicz E-mail: k.jurkiewicz@3lo.sopot.pl

    Nauczyciel języka polskiego

matematyka

  1. Portret użytkownika Danuta Klapper-Szczucka
    Danuta Klapper-Szczucka E-mail: wicedyrektor@3lo.sopot.pl

    Nauczyciel matematyki
    V-ce dyrektor szkoły

  2. Portret użytkownika Elżbieta Szeler
    Elżbieta Szeler E-mail: e.szeler@wp.pl

    Nauczyciel matematyki

  3. Portret użytkownika Elżbieta Butkiewicz
    Elżbieta Butkiewicz E-mail: e.butkiewicz@3lo.sopot.pl

    Nauczyciel matematyki
    Wychowawca klasy III D

  4. Portret użytkownika Katarzyna Prychła
    Katarzyna Prychła E-mail: k.prychla@3lo.sopot.pl

    Nauczyciel matematyki

pedagog

  1. Portret użytkownika Irena Szymichowska
    Irena Szymichowska E-mail: pedagog@3lo.sopot.pl

    Pedagog szkolny
    Nauczyciel wychowania do życia w rodzinie

przedsiębiorczość

  1. Karolina Sakaluk E-mail: k.sakaluk@3lo.sopot.pl

    Nauczycielka przedsiębiorczości

religia

  1. ks. Jerzy Skiba E-mail: j.skiba@3lo.sopot.pl

    Nauczyciel religii

sztuka

  1. Portret użytkownika Dorota Grubba
    Dorota Grubba E-mail: d.grubba@3lo.sopot.pl

    Nauczyciel historii sztuki

  2. Portret użytkownika Magdalena Hanysz-Stefańska
    Magdalena Hanysz-Stefańska E-mail: m.hanysz-stefanska@3lo.sopot.pl

    Nauczyciel rysunku

wiedza o bezpieczeństwie

  1. Portret użytkownika Michał Szumielewicz
    Michał Szumielewicz E-mail: m.szumielewicz@3lo.sopot.pl

    Nauczyciel wiedzy o bezpieczeństwia.
    Nauczyciel informatyki.

wychowanie fizyczne

  1. Portret użytkownika Mirosław Nowakowski
    Mirosław Nowakowski E-mail: m.nowakowski@3lo.sopot.pl

    Nauczyciel wychowania fizycznego

  2. Portret użytkownika Sylwia Perzanowska
    Sylwia Perzanowska E-mail: s.perzanowska@3lo.sopot.pl

    Nauczyciel wychowania fizycznego.
    W roku szkolnym 2017-2018 urlopowana.

  3. Portret użytkownika Grażyna Oszczygieł
    Grażyna Oszczygieł E-mail: g.oszczygiel@3lo.sopot.pl

    Nauczyciel wychowania fizycznego

  4. Mateusz Powązka E-mail: m.powazka@3lo.sopot.pl

    Nauczyciel wychowania fizycznego.
    Opiekun Samorządu Szkolnego