Spotkanie z Anną Wyszkoni w Zatoce Sztuki

Wstęp: 

 Dnia 7 czerwca 2013 roku Anna Wyszkoni- była liderka zespołu Łzy wystąpiła z kameralnym koncertem w Zatoce Sztuki w Sopocie. To kolejne spotkanie z cyklu Serca Gwiazd, którego inicjatorem jest Przemek Szaliński.
   

      Dnia 7 czerwca 2013 roku Anna Wyszkoni- była liderka zespołu Łzy wystąpiła z kameralnym koncertem w Zatoce Sztuki w Sopocie.
To kolejne spotkanie z cyklu Serca Gwiazd, którego inicjatorem jest Przemek Szaliński.
      Ania Wyszkoni przed występem opowiadała o swojej karierze i życiu prywatnym. Jej ostatnia płyta „Życie jest w porządku” zdążyła już zdobyć status złotego krążka. Odpowiadając na pytanie o ulubioną piosenkę z najnowszego repertuaru, powiedziała, iż szczególnym sentymentem darzy utwór „Zapytaj mnie o to kochany”, do którego muzykę skomponował zmarły niedawno Marek Jackowski.
      Przed występem artystka wyznała,że niegdyś takie koncerty jak ten dzisiejszy wiązały się z bardzo dużą tremą, jednak po latach niezwykle ceni sobie bliskość publiczności. Wokalistka zaśpiewała kilka piosenek ze swojego repertuaru, między innymi „Pan i Pani”, „W całość ułożysz mnie” oraz „Wiem, że jesteś tam”. Ostatni z utworów oraz „Sto lat” dedykowała obecnej na sali babci Przemka Szalińskiego, która tego dnia kończyła 70. urodziny.
      Podczas spotkania spotkania artystka zachęcała do wsparcia 10-telnich bliźniaków- Daniela i Dawida, którzy cierpią na porażenie mózgowe.
Po koncercie chętnie rozdawała autografy i fotografowała się z fanami. Oczywiście, że my także zaznaczyliśmy swój udział w tym spotkaniu! A potwierdzają to zdjęcia podpisane przez artystkę.

ZałącznikWielkość
IMG_0001.jpg17.07 MB
IMG_0002.jpg15.31 MB
DSC04118.JPG
DSC04088.JPG
DSC04083.JPG
Dział: