Iweta Lidzbarska i Kinga Sęk na deskach Sopockiej Sceny off de Bicz

Wstęp: 

12 marca 2012r. o godz. 17.00 na Sopockiej  Scenie Off de Bicz miało miejsce premierowe przedstawienie „Sekret”. W spektaklu grały dwie uczennice naszego liceum: Iweta Lidzbarska z Ia oraz Kinga Sęk z Ic.

12 marca 2012r. o godz. 17.00 na Sopockiej  Scenie Off de Bicz miało miejsce premierowe przedstawienie zatytułowane „Sekret”. Przygotowała je Sopocka Grupa Młodzieżowa PAT "Profilaktyka a Ty/ a Teatr". W spektaklu grały dwie uczennice naszego liceum: Iweta Lidzbarska z Ia oraz Kinga Sęk z Ic.
Ten teatralny projekt zrealizowany został we współpracy z uczniami sopockich szkół średnich, Poradnią psychologiczno-pedagogiczną w Sopocie, Urzędem Miasta Sopotu
i Komendą Miejską Policji.
Przygotowania do przedstawienia trwały niecały miesiąc, a poprzedzone były castingiem, w trakcie którego każdy mógł zaprezentować swoje umiejętności aktorskie.
Spektakl miał na celu pokazanie zarówno młodzieży jak i rodzicom jak wielkim problemem są narkotyki i jak wiele zależy od nas, by nie był to nigdy nasz problem.
Pani prezydent Sopotu, przemawiając na zakończenie podkreśliła, że cieszy się, iż powstał w Sopocie taki projekt, który jednocześnie uczy i rozwija pasje nastolatków.
Przy okazji zaprezentowania spektaklu „Sekret” przedstawiono również czym jest PAT i że wszyscy chętni do działania w ramach tej Sopockiej Grupy Młodzieżowej mogą się do niej zgłaszać. ZAPRASZAMY.
 

teatr_atelier.jpg