WE LOVE YOU GINGER!

Wstęp: 

W tym roku szkolnym do klasy 2d uczęszczała wyjątkowa,  rudowłosa uczennica Teresa Wilder. Teresa pochodzi z USA i w przyjechała do nas w ramach organizacji Rotary Club. Teresa mieszkała u rodziny w Sopocie i chodziła na lekcje razem z nami. Na początku nie potrafiła się porozumiewać w

W tym roku szkolnym do klasy 2d uczęszczała wyjątkowa,  rudowłosa uczennica Teresa Wilder. Teresa pochodzi z USA i w przyjechała do nas w ramach organizacji Rotary Club. Teresa mieszkała u rodziny w Sopocie i chodziła na lekcje razem z nami. Na początku nie potrafiła się porozumiewać w języku polskim, ale po jakimś czasie opanowała nasz język i bardzo się cieszyła, gdy mogła coś powiedzieć po polsku.
Na uroczystościach szkolnych mieliśmy też okazję posłuchać jej pięknego, mocnego, niskiego głosu i także zawdzięczmy jej powstanie szkolnego chóru. Niestety jej pobyt u nas już się skończył. Teresa wróciła przedwczoraj do swojego kraju i bardzo jej nam brakuje. Dzięki niej mieliśmy możliwość poznania bliżej języka angielskiego. Wielu z nas przełamało barierę mówienia. Teresa przybliżyła nam swój kraj, obyczaje. Dowiedzieliśmy się od niej dużo ciekawych rzeczy o USA.
Mamy nadzieję, że jeszcze się spotkamy, choć dzielą nas góry, morza ,oceany i wiele kilometrów.
uczniowie klasy 2d
ZOBACZ FILM TERESY O SWOIM POBYCIE W POLSCE

FGOI9213.jpg
GYRU0539.jpg
GGDJ0547.jpg
IMG_0032-1.jpg
QTNJ9972.jpg
SKKQ1941.jpg
RICV4446.jpg