Spotkanie z Nataliee

Wstęp: 

W dniu 20 stycznia, na naszej godzinie wychowawczej mieliśmy przyjemność gościć uroczą wolontariuszkę z Mołdawii o imieniu Nataliee, która za pomocą swojej barwnej prezentacji przeniosła nas w kulturę i obyczaje jej ojczyzny.

 
W dniu 20 stycznia, na naszej godzinie wychowawczej mieliśmy przyjemność gościć uroczą wolontariuszkę z Mołdawii o imieniu Nataliee, która za pomocą swojej barwnej prezentacji przeniosła nas w kulturę i obyczaje jej ojczyzny. Zadawała nam mnóstwo pytań w języku angielskim na temat swojego kraju, a dobrą odpowiedź nagradzała cukierkiem. Nadało to słodkiej atmosfery naszemu spotkaniu i niektórych łasuchów zapędziło do szybkich odpowiedzi. Dowiedzieliśmy się o królujących potrawach, świętach, jakie są obchodzone oraz nauczyliśmy się podstawowych słówek jej języka. Zobaczyliśmy też pieniądze mołdawskie, które przypominały te z gry Monopoly.
Będziemy bardzo miło wspominać ten dzień i mamy nadzieję, że to nie był ostatni raz widzenia się z Nataliee i że wkrótce nas odwiedzi.:)
 
Kasia Kazimierowicz, klasa 3b
 

DSC07487.JPG