I miejsce w Przeglądzie Małych Form Teatralnych w Sopocie

Wstęp: 

    4 grudnia 2014r. zespół naszego szkolnego koła teatralnego wziął udział  w Przeglądzie Małych Form Teatralnych, organizowanym rokrocznie przez Stację Sanitarno- Epidemiologiczną w Sopocie, a zatytułowanym „Uzależnienia wokół nas”. Zaprezentowana

    4 grudnia 2014r. zespół naszego szkolnego koła teatralnego wziął udział  w Przeglądzie Małych Form Teatralnych, organizowanym rokrocznie przez Stację Sanitarno- Epidemiologiczną w Sopocie, a zatytułowanym „Uzależnienia wokół nas”. Zaprezentowana przez nas sztuka „Od nowa...” okazała się bezkonkurencyjna, zajęliśmy bowiem I miejsce! Konkurowaliśmy z Zespołem Szkół Handlowych oraz  II Liceum Ogólnokształcącym. Pieczę nad grupą sprawowały panie Justyna Blicharz- Kuflińska i Jolanta Rulewska- Przybek.
    Grupy oceniane były w wielu  aspektach (m. in. pomysłowość, ujęcie tematu uzależnień     i wykonanie) przez sześcioosobowe jury w składzie: p. Krystyna Łukawska (dyrektor Sceny Kameralnej w Sopocie), p. Krystyna Cyberska (teatrolog MDK w Sopocie), Hanna Orlicka (dyrektor MDK w Sopocie), p. Małgorzata Pobłocka (UM Sopotu ds. uzależnień), p. Halina Babicz i p. Beata Wieloch (Sanepid w Sopocie).
    Zwycięstwo w konkursie powiatowym daje szansę naszemu zespołowi (Oldze Budny,  Julce Chudzik, Marcelinie Kowalewskiej, Wiktorii Ljosheim, Natalii Pietryce, Ali Rejkowskiej, Zuzie Węgrzynowskiej- reżyserce spektaklu oraz Łukaszowi Keplinowi i Bartkowi Wrześniewskiemu- odpowiedzialnym za stronę techniczną),by zaprezentować się na etapie wojewódzkim już w styczniu.

DSC06179.JPG
DSC06185.JPG
DSC06195.JPG
DSC06198.JPG
DSC06203.JPG
DSC06199.JPG