Nowa propozycja KLaSYK-a

Wstęp: 

Wszystkich zainteresowanych wspólnym wyjściem na spektakl„Ghost” (10.12.2015r. – czwartek – godz. 19.00)  prezentowany w Teatrze Muzycznym w Gdyni prosimy o zgłaszanie się do p. J.Blicharz-Kuflińskiej lub p. J.Rulewskiej-Przybek.

Wszystkich zainteresowanych wspólnym wyjściem na spektakl„Ghost (10.12.2015r. – czwartek – godz. 19.00)  prezentowany w Teatrze Muzycznym w Gdyni prosimy o zgłaszanie się do p. J.Blicharz-Kuflińskiej lub p. J.Rulewskiej-Przybek.
Bilety w cenie 30zł.                                                                                                                                             
Rezerwacjnależy dokonywać u w/w nauczycieli do 30.10.2015r. (piątek).
 
„Od momentu premiery w brytyjskim Manchester Opera House w 2011 roku, musical GHOST był wystawiany zarówno w Europie (m.in. we Włoszech i na Węgrzech), na Broadwayu, jak i w Azji (Chiny i Korea Południowa). Opowieść o miłości, która potrafi przetrwać nawet najtrudniejszą próbę, tym razem wzruszy widzów Teatru Muzycznego w Gdyni. Polska prapremiera zaplanowana jest na 6 listopada.
Musical opowiada historię wielkiej miłości Sama i Molly. Pewnego dnia Sam zostaje zastrzelony i jako duch przekonuje się, że jego śmierć nie była przypadkowa, a Molly wciąż grozi niebezpieczeństwo. Za wszelką cenę pragnie nawiązać kontakt z ukochaną. Zawieszony pomiędzy światem żywych i umarłych próbuje rozwikłać tajemnicę swojej śmierci, a pomaga mu w tym kobieta medium Oda Mae Brown. Filmowa wersja z 1990 roku to popis umiejętności aktorskich gwiazd Hollywood, czyli Demi Moore, Patricka Swayze i Whoopi Goldberg. Ta ostatnia otrzymała od Akademii Filmowej Oscara za najlepszą rolę drugoplanową. Zaskakujący scenariusz, poruszająca muzyka, energiczna choreografia i przede wszystkim znakomite efekty iluzjonistyczne sprawią, że do musicalu GHOST należy powracać, bo nic nie jest takie jak się nam powszechnie wydaje.”
 
Źródło: strona internetowa Teatru Muzycznego

ghostlogo.jpg
Dział: