Musical „METRO” w Sopocie !!!

Wstęp: 

Tym razem Klub Sympatyków Kultury zaprasza na wspólne wyjście na musical „Metro”, który gościnnie wystawiany będzie 22.10. 2010r. (piątek), godz.19.00 w hali Ergo Arena w Sopocie. ”.

Musical  „METRO” w Sopocie !!!
Tym razem Klub Sympatyków Kultury zaprasza na wspólne wyjście na musical „Metro”, który gościnnie wystawiany będzie 22 października 2010r. (piątek)  o godz.19.00 w hali Ergo Arena w Sopocie. ”.
Na fenomen „Metra” składa się nie tylko świetna muzyka, gwiazdorska obsada ( m.in. Janusz Józefowicz, Janusz Stokłosa, Natasza Urbańska, Mariusz Czajka) i uniwersalne przesłanie, lecz przede wszystkim pasja, z jaką tworzone jest to przedstawienie. Kultowy musical prezentowany jest już od prawie 20 lat!!! I cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem.
Będzie to jedno z pierwszych wydarzeń artystycznych wystawianych w nowopowstałym obiekcie hali Ergo Arena, charakteryzującym się najwyższymi możliwościami technicznymi oraz wspaniałą akustyką. Wszystko to stanowić będzie świetną oprawę show, na który serdecznie zapraszamy.
 Bilety w cenie 35zł można rezerwować w nieprzekraczalnym terminie  do 28 września 2010r. (wtorek) u p. J.Blicharz-Kuflińskiej, p. J.Sadkowskiej lub p. J.Rulewskiej-Przybek.                                                                                       

Metro.jpg
Dział: