Kolejna Propozycja Klubu Sympatyków Kultury „KLaSYK”

Wstęp: 

ROCK'N'ROLL w Teatrze Miejskim w Gdyni. Głośna sztuka brytyjskiego dramaturga i scenarzysty - Toma Stopparda, zdobywcy Oscara za scenariusz do filmu "Zakochany Szekspir”, jest epicką opowieścią o trzydziestu latach XX-wiecznej Europy.

ROCK'N'ROLL w Teatrze Miejskim w Gdyni.
DATA PREMIEROWEGO PRZEDSTAWIENIA: 05.11.2011r.
 
Głośna sztuka brytyjskiego dramaturga i scenarzysty - Toma Stopparda, zdobywcy Oscara za scenariusz do filmu "Zakochany Szekspir”, jest epicką opowieścią o trzydziestu latach XX-wiecznej Europy. Historia, polityka, namiętność towarzyszące bohaterom, żyjącym po dwóch stronach Żelaznej Kurtyny, przeplatają się z historią muzyki rockowej. Współbohaterem sztuki są najgłośniejsze utwory z tamtych lat wykonywane przez prawdziwe gwiazdy: The Beatles, The Rolling Stones, Pink Floyd, The Velvet Underground, The Doors, czy Boba Dylana.
Sztuka opowiada o tym, jak muzyka i miłość obalają mury, a jej gdyńska wersja została wzbogacona o wątki związane z historią Polski i Trójmiasta.
                                                                                               
Reżyseria: Krzysztof Babicki
Scenografia: Jagna Janicka
Kostiumy: Sławomir Smolorz

Występują:  Maciej Wizner, Marta Kadłub, Szymon Sędrowski, Dariusz Szymaniak, Monika Babicka, Agata Moszumańska, Rafał Kowal, Andrzej Redosz, Beata Buczek–Żarnecka, Dorota Lulka, Mariusz Żarnecki, Grzegorz Wolf, Elżbieta Mrozińska, Leon Krzycki, Małgorzata Talarczyk, Bogdan Smagacki, Piotr Michalski.
 
Wszystkich zainteresowanych wspólnym wyjściem do Teatru Miejskiego w Gdyni na spektakl „ROCK`N`ROLL” (9 listopada 2011 r. - środa - godz.19.00) proszę o zgłaszanie się do p.Jolanty Rulewskiej- Przybek.
Bilety w cenie 20zł. Rezerwacji należy dokonywać w nieprzekraczalnym terminie                    do 21 października 2011 r. (piątek).
 
 

696.jpg
Dział: