Kolejna propozycja KLaSYK-a

Wstęp: 

Wszystkich zainteresowanych wspólnym wyjściem na spektakl pt.„Lalka” – prezentowany w Teatrze Muzycznym w Gdyni (24 kwietnia 2015 r. - piątek – godz. 19.00) prosimy o zgłaszanie się do: p. J.Blicharz - Kuflińskiej lub p. J.Rulewskiej- Przybek.

Wszystkich zainteresowanych wspólnym wyjściem na spektakl pt.„Lalka” – prezentowany w Teatrze Muzycznym w Gdyni  (24 kwietnia 2015 r. - piątek – godz. 19.00) prosimy o zgłaszanie się do: p. J.Blicharz - Kuflińskiej lub p. J.Rulewskiej- Przybek.                            
Zapraszamy również Waszych Rodziców.
Bilety w cenie 40zł (ulgowe) i 60 zł (normalne). Rezerwacji należy dokonywać u w/w nauczycieli w nieprzekraczalnym terminie do 30 stycznia 2015 r. (piątek).
 
NAJLEPSZY SPEKTAKL MUSICALOWY 2010 ROKU!
 
Opowiedziana na nowo historia zamożnego warszawskiego kupca Stanisława Wokulskiego i jego uczucia do pięknej, lecz zubożałej arystokratki Izabeli Łęckiej. Romantyczny marzyciel goniący za iluzjami w starciu ze światem konwenansu, snobizmu i przesądów. Miłość, zazdrość, walka, kariera, pieniądze, piękne kobiety i zdesperowani mężczyźni. I cały ten swing...
 
Premiera: 27.02.2010r.
Scenariusz na podstawie powieści B. Prusa: Wojciech Kościelniak
Teksty piosenek: Rafał Dziwisz
Muzyka: Piotr Dziubek
Reżyseria: WOJCIECH KOŚCIELNIAK
 

lalka.png
Dział: