Kolejna propozycja KLaSYK-a.

Wstęp: 

Wszystkich zainteresowanych wspólnym wyjściem na  spektakl pt.„Ożenić się nie mogę” – prezentowany w Teatrze Miejskim w Gdyni (08 listopada 2014 r. - sobota - godz. 19.00) prosimy o zgłaszanie się do: p. J.Blicharz - Kuflińskiej lub p. J.Rulewskiej- Przybek.      

Wszystkich zainteresowanych wspólnym wyjściem na  spektakl pt.„Ożenić się nie mogę” – prezentowany w Teatrze Miejskim w Gdyni (08 listopada 2014 r. - sobota - godz. 19.00) prosimy o zgłaszanie się do: p. J.Blicharz - Kuflińskiej lub p. J.Rulewskiej- Przybek. Zapraszamy również Waszych Rodziców. Bilety w cenie 30 zł.(dla Rodziców 40 zł.). Rezerwacji należy dokonywać u w/w nauczycieli w nieprzekraczalnym terminie do 20 października 2014 r. (poniedziałek).
 
"Ożenić się nie mogę"  -  reżyseria:Grzegorz Kempinsky.
"Sława, błysk fleszy, news, moda i wielka gra...
Czy chodzi o to, żeby się ożenić zdobywając serce i rękę ukochanej, czy raczej o to, by choć na jeden dzień być gwiazdą plotkarskich portali. Pieniądze, znajomości, szantaże i kompromitujące listy, to narzędzia do osiągnięcia tego celu. Ale, czy w sieci kłamstw, intryg i zamiany ról, gdzie paparazzi nie odstępują bohaterów na krok, wszystko dobrze się skończy?
„Ożenić się nie mogę” Aleksandra Fredry to nie tylko napisana z humorem, brawurą i przewrotnością komedia o miłosnych perypetiach kilkorga bohaterów, ale przede wszystkim zaskakująco aktualna rzecz o tym, że głupota i próżność się nie starzeją. To klasyka w dizajnerskim kostiumie."

Premiera odbyła się:  27.09.2014r.
 
źródło: strona internetowa Teatru Miejskiego w Gdyni

plakat.jpg
Dział: