Klub Sympatyków Kultury „KLaSYK” zaprasza...

Wstęp: 

Klub Sympatyków Kultury "KLaSYK" wznawia działanlość w roku 2011/2012 i tym samym przedstawia pierwszą propozycję, którą jest musical "Grease" w Teatrze Muzycznym w Gdyni. Na spektakl zapraszamy 27.10.2011 r.(czwartek) o godz. 19.00

Klub Sympatyków Kultury „KLaSYK” wznawia działalność w roku szk.2011/2012 i tym samym przedstawia pierwszą propozycję, którą jest musical „Grease” w Teatrze Muzycznym  w Gdyni . Na spektakl zapraszamy  27.10.2011r. (czwartek) o godz.19.00

Wszystkich zainteresowanych wspólnym wyjściem prosimy o zgłaszanie się do p.Rulewskiej-Przybek i dokonywanie rezerwacji do końca tygodnia tj.16.09.2011r. Bilety w cenie 41zł.

 

„Kultowy musical, który przenosi widzów w szalone lata 50 – te! „Grease” to także wielki przebój filmowy z 1978 roku, z niezapomnianymi rolami Johna Travolty i Olivii Newton – John. Jeden z najbardziej dochodowych filmów muzycznych w historii, nominowany do wielu prestiżowych nagród (w tym m.in. do Oscara i Złotego Globu).
 Amerykańska szkoła średnia; przystojni, zbuntowani młodzieńcy w czarnych skórzanych kurtkach – niepokorni, typowi młodzi gniewni. Szybkie samochody, cheerlederki w różowych strojach i wszechobecna brylantyna! Roztańczeni, zakochani w rock and rollu i dobrej zabawie młodzi bohaterowie zmagają się z miłosnymi problemami. Świetna choreografia i chwytliwe, przebojowe piosenki m.in. You Are The One What I Want, Look at Me I’m Sandra Dee i Summer Nights. "Grease" to przede wszystkim dobra zabawa, którą Teatr Muzyczny przenosi z Broadwayu na gdyńską scenę. Pełen wigoru i świeżości ekscytujący musical składający hołd niezapomnianej epoce rock’n’rolla!!!”
ZOBACZ ZWIASTUN:
http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=eJyi93f1wek
PREMIERA: 06.05.2011r.
Reżyseria: Maciej Korwin
Choreografia: Jarosław Staniek
Scenografia: Wojciech Stefaniak
Kostiumy: Dorota Zalewska
Czas trwania spektaklu: 2 godz. 40 min. (z przerwą)

imagesCAUTOEJO.thumbnail.jpg
Dział: