Spotkanie z Markiem Siudymem z cyklu "Serca Gwiazd"

Wstęp: 

07 grudnia 2012 roku odbyło się kolejne spotkanie z cyklu "Serca Gwiazd". Tym razem uczniowie klasy 2a (razem z p. Justyną Blicharz-Kuflińską) mieli przyjemność poznać, znanego zapewne wszystkim z serialu "Lokatorzy" bądź też kultowego filmu "Miś" - Marka Siudyma.

07 grudnia 2012 roku odbyło się kolejne spotkanie z cyklu "Serca Gwiazd". Tym razem uczniowie klasy 2a (razem z p. Justyną Blicharz-Kuflińską) mieli przyjemność poznać, znanego zapewne wszystkim z serialu "Lokatorzy" bądź też kultowego filmu "Miś" - Marka Siudyma. Spotkanie odbyło się w bibliotece miejskiej w Sopocie i o godzinie 17:00 cała sala była już pełna. Publiczność miała okazję wysłuchać krótkiego wywiadu oraz zadać kilka pytań, które z pewnością rozwiały wiele wątpliwości na temat psów rasy rottewiler :). Starsza część widzów mogła wspomnieć stare dobre czasy, a młodsze towarzystwo zaczerpnąć nieco wiedzy historycznej.
      Po rozmowie był czas na autografy i pamiątkowe zdjęcia. Klasa druga A dostała specjalną dedykację, która niedługo zawiśnie na ścianie w sali nr 203.
Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie, na które na pewno się stawimy smiley
                                                                                                           
 Natalia Rucińska
 
 

Marek Siudym3.jpg
Marek Siudym2.jpg
Marek Siudym1.JPG
Dział: