Spotkanie z Karolem Strasburgerem

Wstęp: 

Dnia 20 kwietnia 2013, odbyło się kolejne spotkanie z cyklu "Serca Gwiazd". W progach Zatoki Sztuki, tym razem zagościł znany między innymi z teleturnieju "Familiada" oraz wielu filmów- Karol Strasburger. Starsi uczestnicy

Dnia 20 kwietnia 2013 roku odbyło się kolejne spotkanie z cyklu "Serca Gwiazd". W progach Zatoki Sztuki tym razem zagościł znany między innymi z teleturnieju "Familiada" oraz wielu filmów- Karol Strasburger. Starsi uczestnicy spotkania kojarzyli aktora z takich seriali jak „Kolumbowie”, „Polskie drogi”, „Karino” czy „Noce i dnie”, gdzie jako niezapomniany Józef Tolibowski miał okazję zagrać w jednej z najromantyczniejszych scen polskiego kina.
    Zgromadzeni na spotkaniu, mieli okazję wysłuchania kilku interesujących anegdotek z życia prywatnego aktora, chociażby takich jak praca w cyrku, czy historia lawirowania pomiędzy uczelniami wyższymi. Poszukując własnego "Ja", pan Karol studiował  m.in. na Akademii Morskiej w Gdyni. Spotkanie to, było nietuzinkową szansą na poznanie innego oblicza "tego pana z Familiady".
Gorąco zachęcam do współuczestniczenia w cyklu spotkań z gwiazdami, razem z uczniami klasy II A.
                                                                                                          
 Kamil Zacharuk

Strasburger 3.jpg
Strasburger 2.jpg
K. Strasburger.jpg
DSC05332.JPG
DSC05330.JPG
DSC05329.JPG
DSC05328.JPG
Dział: