Nowa propozycja Kinomaniaka.

Wstęp: 

Wszystkich zainteresowanych wspólnym wyjściem do kina na film pt. „Jutro będziemy szczęśliwi” w reż. Hugo Gelin 31 maja 2017 r. – środa (Multikino w Sopocie o godz.17.40) prosimy o zgłaszanie się do: p. J.Blicharz- Kuflińskiej lub p. J.Rulewskiej- Przybek. Bilety w cenie 13 zł. Wpłat należy dokonywać do wtorku – 30.05.2017r.

Wszystkich zainteresowanych wspólnym wyjściem do kina na film pt. „Jutro będziemy szczęśliwi” w reż. Hugo Gelin 31 maja 2017 r. – środa (Multikino w Sopocie o godz.17.40) prosimy o zgłaszanie się do: p. J.Blicharz- Kuflińskiej lub p. J.Rulewskiej- Przybek.
Bilety w cenie 13 zł. Wpłat należy dokonywać do wtorku – 30.05.2017r.
„Dramatyczne rozstania i rozczulające powroty, bóle serca i cierpienia duszy, słodycz ojcowskiego poświęcenia i gorycz dziecięcego rozczarowania. Film Hugo Gelina sprawia wrażenie, jakby ulepiono go wyłącznie ze skrajnych emocji – to ekstrakt z komediodramatu, który już przecież jest esencją dwóch innych gatunków. Paradoksalnie jednak – gdyby ktoś miał wątpliwości lub nie spojrzał na ocenę – to dobra wiadomość. Przyczynkiem do tej emocjonalnej amplitudy są losy Samuela (Omar Sy), niebieskiego ptaka, który buja się po Riwierze, zaciąga do łóżka kolejne modelki i generalnie niewiele robi sobie z życia. Oczywiście, do czasu, gdyż zapobiegliwi scenarzyści przygotowali dla niego niespodziankę w postaci rozwrzeszczanego niemowlaka. Poznana jakiś czas temu kobieta (Clemence Poesy) wręcza mu po długim niewidzeniu się owoc jednonocnej przygody i bierze nogi za pas, a on – wyraźnie przerażony perspektywą egzystencjalnych turbulencji – rusza za nią do Londynu. I tak, bez grosza przy duszy i z berbeciem w nosidełku rozpoczyna pierwszy dzień reszty swojego życia.”
źródło: strona internetowa filmweb

62c26f.png
Dział: