Nowa propozycja "Kinomaniaka"

Wstęp: 

Wszystkich zainteresowanych wspólnym wyjściem do kina na film pt. „Jesteś Bogiem” w reż. Leszka Dawida 24 września 2012 r.- poniedziałek (Multikino w Sopocie o godz.18.00) prosimy o zgłaszanie się do: p. J.Blicharz- Kuflińskiej, p. J.Rulewskiej- Przybek                     

Wszystkich zainteresowanych wspólnym wyjściem do kina na film pt. „Jesteś Bogiem”  w reż. Leszka Dawida 24 września 2012 r. - poniedziałek (Multikino w Sopocie o godz.18.00) prosimy o zgłaszanie się do: p. J.Blicharz- Kuflińskiej, p.J.Rulewskiej- Przybek lub p. J.Sadkowskiej. Bilety w cenie 13 zł. Rezerwacji należy dokonywać u w/w nauczycieli w nieprzekraczalnym terminie do 21 września 2012 r. (piątek).
 
Film prezentuje historię działalności polskiej grupy hip-hopowej – Paktofonika. Piotr "Magik" Łuszcz, wraz z dwoma kolegami,Wojciechem "Fokusem" Alszerem i Sebastianen "Rahimem" Salbertem zakładają zespół muzyczny w Katowicach, który wkrótce potem staje się głosem młodego pokolenia. Zdobywa popularność głównie dzięki piosenkom "Jestem Bogiem" i "Chwile ulotne".
Nagroda dziennikarzy za "oryginalne przedstawienie autentycznej historii artysty, osadzonej we współczesnej kulturze młodzieżowej" na 37. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni (2012r.)

Jesteś Bogiem.png
Dział: