Nowa propozycja "Kinomaniaka"

Wstęp: 

  Wszystkich zainteresowanych wspólnym wyjściem do kina na film pt. „Mój rower”w reż. Piotra Trzaskalskiego  16 listopada 2012 r. - piątek (Multikino w Sopocie o godz.18.00) prosimy o zgłaszanie się do: p. J.Blicharz- Kuflińskiej, p. J.Rulewskiej- Przybek llub p. J. Sadkowskiej                                                                                                                                                                                                                                              

Wszystkich zainteresowanych wspólnym wyjściem do kina na film pt. „Mój rower”  w reż. Piotra Trzaskalskiego 16 listopada 2012 r.-piątek (Multikino w Sopocie o godz.18.00) prosimy o zgłaszanie się do: p. J.Blicharz- Kuflińskiej, p. J.Rulewskiej lub p. J. Sadkowskiej.                                                                                                                      
Bilety w cenie 13 zł. Rezerwacji należy dokonywać u w/w nauczycieli  w nieprzekraczalnym terminie do 15 listopada 2012 r. (czwartek).
 
 "Mój rower"wywołał spore zamieszanie podczas ostatniego Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Wzbudził ogromny aplauz zarówno wśród publiczności, jak i krytyków, a reżyser Piotr Trzaskalski i Wojciech Lepianka otrzymali nagrodę za najlepszy scenariusz.
Otrzymał również nagrodę dla najlepszego polskiego filmu podczas Tofifest - prześcignął 14 innych tytułów prezentowanych w kategorii From Poland, w tym głośne "Różę", "Bez wstydu" czy "Yumę". 
"Mój rower"to nietypowy przewodnik po męskim świecie, który zaskoczy wiele kobiet. Odpowie na najważniejsze pytania - dlaczego niezależnie od wieku, gdy facet kocha, nie potrafi tego wyrazić słowami? Paweł (Artur Żmijewski),Włodek (Michał Urbaniak) i Maciek (Krzysztof Chodorowski) skazani na swoje towarzystwo przez kilka dni, nie przepuszczą żadnej okazji, żeby uprzykrzyć sobie życie. Czy naprawdę więcej ich dzieli niż łączy? Czy klucz do zrozumienia męskiego punktu widzenia w ogóle istnieje?

gatunek: ·                                 Dramat obyczajowy
produkcja: ·                                 Polska
premiera: 16 listopada 2012 (Polska) 9 maja 2012 (świat)
reżyseria: ·                                 Piotr Trzaskalski
scenariusz: ·                                 Piotr Trzaskalski
·                                 Wojciech Lepianka

 

 
 

2 Mój rower.png
1 Mój rower.jpg
Dział: