Nowa propozycja "Kinomaniaka"

Wstęp: 

Wszystkich zainteresowanych wspólnym wyjściem do kina na film pt. „Bejbi blues” w reż. Katarzyny Rosłaniec 24 stycznia 2013 r. - czwartek (Multikino w Sopocie o godz.16.00)  prosimy o zgłaszanie się do: p. J.Blicharz- Kuflińskiej, p. J.Rulewskiej- Przybek lub p. J.Sadkowskiej. Bilety w cenie 13 zł.
 

Wszystkich zainteresowanych wspólnym wyjściem do kina na film pt. „Bejbi blues”w reż. Katarzyny Rosłaniec 24 stycznia 2013 r. - czwartek (Multikino w Sopocie o godz.16.00)  prosimy o zgłaszanie się do: p. J.Blicharz- Kuflińskiej, p. J.Rulewskiej- Przybek lub p. J.Sadkowskiej. Bilety w cenie 13 zł.
 
Katarzyna Rosłaniec, reżyserka kultowych i wielokrotnie nagrodzonych "Galerianek", przedstawia historię niedojrzałej 17-latki, która zostaje matką. Chciała mieć dziecko, bo fajnie jest mieć dziecko. Wszystkie młode gwiazdy jak Britney Spears czy Nicole Richie mają dzieci. Ale dlaczego tak naprawdę Natalia zdecydowała się na macierzyństwo w tak młodym wieku? Może odpowiedź kryje się w tym co piszą nastolatki na internetowych forach? Chcą mieć dziecko, żeby w końcu ktoś je naprawdę kochał, żeby same miały kogoś do kochania. wszystkie młode gwiazdy, jak Britney Spears czy Nicole Richie, mają dzieci.

Bejbi.png
Dział: