Najnowsza propozycja Kinomaniaka.

Wstęp: 

Wszystkich zainteresowanych wspólnym wyjściem do kina na film pt. „Wielkie oczy”  w reż. Tima Burtona 13 stycznia 2015 r. - wtorek  (Helios w Gdańsku o godz.18.15)  prosimy o zgłaszanie się do: p. J.Blicharz- Kuflińskiej lub p. J.Rulewskiej- Przybek. Bilety w cenie 12 zł. Wpłat należy dokonywać doponiedziałku – 12.01.2015r.

Wszystkich zainteresowanych wspólnym wyjściem do kina na film pt. „Wielkie oczy”w reż. Tima Burtona 13 stycznia 2015 r. - wtorek  (Helios w Gdańsku o godz.18.15) prosimy o zgłaszanie się do: p. J.Blicharz- Kuflińskiej lub p.J.Rulewskiej- Przybek.                                       
Bilety w cenie 12 zł. Wpłat należy dokonywać do poniedziałku – 12.01.2015r.

"Wielkie oczy"to film oparty na prawdziwej historii malarki Margaret Keane w reżyserii jednego z największych wizjonerów współczesnego kina – Tima Burtona ("Alicja w krainie czarów", "Mroczne cienie"). W rolach głównych występują nominowana do Oscara Amy Adams ("American Hustle") oraz zdobywca Oscara Christoph Waltz ("Django"). "Wielkie oczy" to jeden z najpoważniejszych kandydatów do Nagród Akademii w 2015 r. W latach sześćdziesiątych XX wieku świat zachwyca sięintrygującymi portretami kobiet i dzieci o tajemniczych, wielkich oczach. Autorstwo obrazów przypisuje sobie niezwykle ambitny Walter Keane. Jednak za genialnymi pracami stoi żyjąca w jego cieniu żona Margaret. Kobieta walczy o prawdę, uznanie i wyzwolenie się spod wpływu bezwzględnego despoty oraz z roli, którą narzuca jej społeczeństwo.
 

Wielkie oczy.png
Dział: