"Kinomaniak" zaprasza na film -"Wszystko co kocham"

Wstęp: 

 Zainteresowanych wspólnym wyjściem do kina na kandydujący do Oscara film pt. „Wszystko co kocham” w reż. Jacka Borcucha 02 marca 2011 r. - środa (Multikino w Sopocie godz18.00) prosimy o zgłaszanie się do: p. J.Blicharz- Kuflińskiej, p. J.Rulewskiej- Przybek lub p. J.Sadkowskiej.

Wszystkich zainteresowanych wspólnym wyjściem do kina na film pt. „Wszystko co kocham” w reż. Jacka Borcucha 02 marca 2011 r. - środa (Multikino w Sopocie o godz.18.00) prosimy o zgłaszanie się do: p. J.Blicharz- Kuflińskiej, p. J.Rulewskiej- Przybek lub p. J.Sadkowskiej.

Bilety w cenie 13 zł. Rezerwacji należy dokonywać u w/w nauczycieli w nieprzekraczalnym terminie do 25 lutego 2011 r. (piątek)
Film był polskim kandydatem do tegorocznego Oscara w kategorii Najlepszy Film Nieanglojęzyczny
 
 
Młodość, miłość, wolność, bunt i muzyka – jest czas, gdy wszystko zdarza się po raz pierwszy a miłość ma smak oranżady! Ogromną siłą filmu są aktorzy – młodzi, piękni, zdolni: Mateusz Kościukiewicz, Jakub Gierszał, Mateusz Banasiuk, Igor Obłoza oraz Olga Frycz. Towarzyszą im uznane gwiazdy: Andrzej Chyra, Anna Radwan, Katarzyna Herman, Marek Kalita. Autorem poruszających zdjęć jest Michał Englert. Muzykę, która w filmie staje się manifestem wolności i młodości skomponował Daniel Bloom. Film został nagrodzony Złotym Klakierem na 34. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni (wyróżnienie dla najdłużej oklaskiwanego filmu w konkursie)
 
 
Film opowiada historię grupy przyjaciół, którzy wypełnioną muzyką młodość przeżywają na polskim wybrzeżu. Janek (Mateusz Kościukiewicz), wrażliwy osiemnastolatek, zakochany w Basi (Olga Frycz), jak współczesny Romeo, nie jest w stanie pogodzić się z tym, że ich miłość może być zakazana. Konflikt między ich rodzinami sprawi, że rodzące się uczucie zostanie wystawione na próbę... W tle przetacza się Wielka Historia, a na pierwszym planie - eksplozja młodości, muzyka, pierwsza miłość, pierwszy bunt, głód życia, seks... Wszystko, co najpiękniejsze. Młodzieńczy, idealistyczny świat zderzony zostanie z bezwzględną rzeczywistością, a bohaterowie będą musieli podjąć trudne decyzje, kładąc na szali miłość i przyjaźń...

imagesCACTPG2B.jpg
imagesCA5E0WGN.jpg
imagesCA07GVK9.jpg
Dział: