"Kinomaniak" zaprasza do udziału w 38 Gdynia Film Festiwal.

Wstęp: 

Wszystkich zainteresowanych wspólnym wyjściem do kina na film "Imagine" w reżyserii Andrzeja Jakimowskiego (10.09.2013r. - wtorek, godz. 17.00) oraz film "Chce się żyć" w reżyserii Macieja Pieprzycy (13.09.2013r. - piątek, godz.18.00) prosimy o zgłaszanie się              

Wszystkich zainteresowanych wspólnym wyjściem do kina na film "Imagine" w reżyserii Andrzeja Jakimowskiego (10.09.2013r. - wtorek, godz. 17.00) oraz film "Chce się żyć" w reżyserii Macieja Pieprzycy (13.09.2013r. - piątek, godz.18.00) prosimy o zgłaszanie się do  p. Justyny Blicharz-Kuflińskiej lub p.J.Rulewskiej-Przybek. Bilety w cenie 14 PLN.  Projekcja w Multikinie w Gdyni.
Zapraszamy

"IMAGINE"- dramat
Historia Iana (Edward Hogg), charyzmatycznego instruktora niewidomych, który przybywa do prestiżowego ośrodka w Lizbonie, by uczyć młodych pacjentów trudnej sztuki orientacji w przestrzeni. Jego kontrowersyjne metody przyjmowane są przez podopiecznych początkowo z nieufnością, a potem z rosnącym entuzjazmem. Tymczasem największe zainteresowanie nauczyciela wzbudza piękna, zamknięta w sobie Ewa (Alexandra Maria Lara). Za sprawą niekonwencjonalnych wskazówek i ponadzmysłowej wrażliwości Iana, Ewa przezwycięży lęk i spróbuje samodzielnie postawić pierwsze kroki poza kliniką. Wkrótce przekona się, że w życiu każdy akt odwagi rodzi ryzyko, bez którego nie sposób poznać smaku wolności...
Obsada: Edward Hogg, Alexandra Maria Lara, Melchior Derouet, Francis Frappat, Joo Lagarto, Alix Plancq, António Rollo, Cláudia Soares.
 
 

"CHCE SIĘ ŻYĆ"- obyczajowy

Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, poruszająca, emanująca optymizmem i humorem, historia niepełnosprawnego Mateusza, który - mimo trudności w komunikacji ze światem zewnętrznym i licznych przeciwności losu - udowadnia, jak wiele może zdziałać siła ludzkiego ducha. W roli głównej znany z Jesteś Bogiem Dawid Ogrodnik.

Obsada: Dawid Ogrodnik, Katarzyna Zawadzka, Marek Kalita, Teresa Iwko, Tymoteusz Marciniak, Helena Sujecka, Ada Kołodziejczyk, Dorota Kolak.

chce się żyć.jpg
Festiwal.png
imagine.png
Dział: