Dzień Otwarty w Gdyńskiej Szkole Filmowej

Wstęp: 

Dnia 17 listopada 2013 uczennice klasy 3a wybrały się na dzień otwarty Gdyńskiej Szkoły Filmowej. Tego dnia można było się przyjrzeć jak wyglądają zajęcia w tego typu placówce, wziąć udział w krótkiej sesji zdjęciowej oraz wystąpić w castingu do

Dnia 17 listopada 2013 uczennice klasy 3a wybrały się na dzień otwarty Gdyńskiej Szkoły Filmowej. Tego dnia można było się przyjrzeć jak wyglądają zajęcia w tego typu placówce, wziąć udział w krótkiej sesji zdjęciowej oraz wystąpić w castingu do filmu grozy. Na placu przed szkołą aktorzy wystawiali scenki z udziałem ekipy filmowej oraz kamer, przybyłych witali studenci przebrani za postacie z filmów. Oprócz tego odwiedzający mogli posłuchać wykładów na temat pracy operatora, reżysera i aktora. Gościem specjalnym była Katarzyna Figura. Organizatorzy przygotowali poczęstunek dla zwiedzających- grzanego wina.
     Miło było zobaczyć jak naprawdę wygląda nauka w takiej szkole, a także posłuchać wypowiedzi osób, które mają styczność z filmem na co dzień. Było to dla nas bardzo ciekawym i inspirującym doświadczeniem i niejednej z nas zamarzyło się kształcenie w owej placówce.

1197306__kr.jpg
Dział: