Kolosy 2012

Wstęp: 

Dnia 8 marca 2013 r. uczniowie klas pierwszych i klasy 2c, uczestniczyli 15 Ogólnopolskim Spotkaniu Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów - "Kolosy". Dowiedzieliśmy się od podróżników jak przygotować się na dalekie wyprawy oraz  jakie mogą nas czekać trudności w drodze

Dnia 8 marca 2013 r. uczniowie klas pierwszych i klasy 2c, uczestniczyli 15 Ogólnopolskim Spotkaniu Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów - "Kolosy". Dowiedzieliśmy się od podróżników jak przygotować się na dalekie wyprawy oraz  jakie mogą nas czekać trudności w drodze i jak poradzić sobie z nimi. Wykłady na których byliśmy, prezentowały podróż do Azji, Islandii oraz do Palestyny. Atmosfera, jak co roku była bardzo przyjemna i mamy nadzieje że za rok również będziemy mogli uczestniczyć w takich spotkaniach .Może pewnego razu któryś z naszych uczniów stanie na scenie i będzie opowiadać o własnych przygodach smiley.

Cztery tysiące miejsc siedzących na głównej sali i ponad dziewięćdziesiąt prezentacji, wyłącznie z nieprzeciętnych wypraw: pełny przegląd wszystkiego, co najciekawsze i najważniejsze w polskich podróżach w ubiegłym roku. Przedsięwzięcia, o których było głośno, i takie, o których dopiero będzie – właśnie dzięki Kolosom.

ZOBACZ FILM DAMIANA DEJLOWSKIEGO II

ZOBACZ FILM DAMIANA CEJLOWSKIEGO I


 

plakat2013.jpg