"Dzień Zwierząt" w naszej szkole

Wstęp: 

05.10.2012, obchodziliśmy ,,Dzień Zwierząt’’. Dzień ten był też podsumowaniem całotygodniowego konkursu w zbieraniu karmy dla gdyńskiego schroniska ,,Ciapkowo’’.

W dniu 5 października  2012 roku obchodziliśmy w naszym liceum ,,Dzień Zwierząt’’. Dzień ten był również podsumowaniem całotygodniowego konkursu w zbieraniu karmy  dla gdyńskiego schroniska ,,Ciapkowo’’.
W konkursie wzięły udział wszystkie klasy i za to SERDECZNIE DZIĘKUJEMY , natomiast na podium stanęły : klasa IIb (1 miejsce) , klasa Id, IIa (2 miejsce ex aequo)  oraz klasa IIe (3 miejsce).
Podczas ,,Dnia zwierząt” gościliśmy ratowników z psami medycznymi. Panowie opowiedzieli  o swojej pracy i przedstawili nam swoich czteronogich przyjaciół. Jednak to nie wszystko. Po krótkiej lekcji o psach ratownikach poznaliśmy pracowników „Ciapkowa” oraz ich pieska, który reprezentował czworonogi ze schroniska. W międzyczasie można było zobaczyć  film Damiana Cejlowskiego z kl. 2c, który ukazywał życie zwierząt w schronisku.
Podsumowaniem „Dnia Zwierząt”  było wręczenie pucharów zwycięskim klasom oraz ciepłe słowa podziękowań pracowników „Ciapkowa” , którzy wdzięczni byli za pamięć o skrzywdzonych czworonogach i wspaniałą akcję, której inicjatorem i pomysłodawcą był TomekWiśniewski z kl. 2b.
                                                                                                                       
ZOBACZ ALBUM ZDJĘĆ KUBY WRONKA

                                                            ZOBACZ ALBUM ZDJĘĆ ADY KUNIKOWSKIEJ                                              
Patrycjusz Pasik 2a

IMG_8037.JPG
IMG_8036.JPG
IMG_8033.JPG
IMG_8021.JPG
IMG_8013.JPG
IMG_8005.JPG
IMG_8000.JPG