Wzruszające pożegnanie

Wstęp: 

W tym roku dzień pożegnania klas trzecich przypadł na piątek  30.05.2016. Nikt nie wiedział, co przygotowali tegoroczni maturzyści, żeby powiedzieć „dziękuję” swojej szkole i nikt nie przypuszczał , że tyle łez wzruszenia  popłynie z oczu tak wielu obecnych. Pani dyrektor Anna Miękus pożegnała maturzystów słowami  o byciu wiernym sobie i swoim marzeniom, nawiązała do dekoracji sali , którą stanowiły żagle naturalnej wielkości. Człowiek kończący szkołę, człowiek dorosły wyrusza w swoją  podróż  życia  jak żeglarz na morze, a  marzenia są

W tym roku dzień pożegnania klas trzecich przypadł na piątek  30.05.2016. Nikt nie wiedział, co przygotowali tegoroczni maturzyści, żeby powiedzieć „dziękuję” swojej szkole i nikt nie przypuszczał , że tyle łez wzruszenia  popłynie z oczu tak wielu obecnych. Pani dyrektor Anna Miękus pożegnała maturzystów słowami  o byciu wiernym sobie i swoim marzeniom, nawiązała do dekoracji sali , którą stanowiły żagle naturalnej wielkości. Człowiek kończący szkołę, człowiek dorosły wyrusza w swoją  podróż  życia  jak żeglarz na morze, a  marzenia są jak brzeg, do którego się płynie...
Przedstawiciele klas trzecich podziękowali w słowach pełnych wzruszenia swoim nauczycielom. Klasa III A przygotowała film, w którym uczniowie dzielili się  refleksjami na temat zmian, jakie w nich zaszły  pod wpływem nauki w liceum, a w szczególności Pani profesor  Ewy Bielańskiej.Słowa wdzięczności, kwiaty,  pamiątkowe zdjęcia, zabawne upominki, nawet  2 metrowa magnolia, brawa na stojąco, powodowały, że nauczyciele po uroczystości mówili : „dla takich chwil warto żyć”. 
Po podziękowaniach  od  trzecioklasistów, przyszedł czas na  pożegnanie maturzystów przez klasy drugie. Było bardzo różnorodnie, muzycznie, wesoło...  Skecz w wykonaniu aktorów z klasy II D, fenomenalnie ilustrowany muzycznie, był  zaskoczeniem , podobnie jak występ szkolnego chóru- oba wystąpienia nagrodzono burzą braw.  Kunszt aktorski, sam pomysł i profesjonalne wykonanie  wszyscy zapamiętają na długo.
To była wspaniała, wzruszająca uroczystość , za którą SERDECZNIE DZIĘKUJEMY  szczególnie wychowawczyniom klas drugich  i wszystkim, którzy przyczynili się do jej  zorganizowania.
ZOBACZ ALBUM ZDJĘĆ BARTOSZA  KANI - I D
  ZOBACZ ALBUM ZDJĘĆ KS. MARKA KALISZA

FE9A3835-1.jpg
FE9A3871-1.jpg
FE9A3675-2.jpg
IMG_6971-1.jpg
FE9A4065-1.jpg
Dział: