Walentynkowe śpiewanie

Wstęp: 

Zimny lutowy dzień, przez jednych nazywany po prostu wtorkiem, przez drugich dniem Świętego Walentego w naszej szkole przebiegł w sposób szczególny. Oprócz obowiązkowej poczty walentynkowej zorganizowanej przez klasę I E, śpiewaliśmy także romantyczne piosenki.

Zimny lutowy dzień, przez jednych nazywany po prostu wtorkiem, przez drugich dniem Świętego Walentego w naszej szkole przebiegł w sposób szczególny. Oprócz obowiązkowej poczty walentynkowej zorganizowanej przez klasę I E, śpiewaliśmy także romantyczne piosenki. To nowy pomysł Samorządu Uczniowskiego. Ukłony nie tylko za odwagę, ale także za talent wokalny należą się klasie 1A, 1B, 1C wraz z wychowawcą Panią Agnieszką Czuper oraz klasie 1D. Nie dało się nie tupać nogą ani nie uśmiechnąć gdy słychać było "Tęsknił do niej i pisał do niej listy miłosne, w samotności przeżył jesień, zimę, wiosnę.." albo "Dość mam już smutnych chwil i świąt, których nie było..".
Mimo iż przygotowanie było błyskawiczne należą się wielkie "Dziękujemy"  Pani Małgorzacie Wyce-Cichockiej oraz Panu Tomaszowi Zielińskiemu za sprawowanie pieczy nad całym wydarzeniem. Wyróżnić trzeba także Igora Nizio, który mimo problemów technicznych dzielnie wypełnił misję operatora sprzętu.
 

DSC_0040.JPG
DSC_0038.JPG
DSC_0037.JPG
DSC_0036.JPG
DSC_0034.JPG
DSC_0031.JPG
DSC_0029.JPG
DSC_0027.JPG
DSC_0026.JPG
DSC_0022.JPG
DSC_0019.JPG
DSC_0016.JPG
DSC_0014.JPG
Dział: