Studniówka 2016

Wstęp: 

Tegoroczna Studniówka odbyła się 15.01.2016r. w Sopocie, w hotelu Haffner. Bardzo pomysłowa oprawa w konwencji Kabaretu Starszych Panów i  twórczości patronki naszej szkoły Agnieszki Osieckiej zachwyciła wszystkich. Na korytarzach hotelu i w sali balowej pojawiły się zdjęcia Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego oraz fotografie Agnieszki Osieckiej z jej licznych

Tegoroczna Studniówka odbyła się 15.01.2016r. w Sopocie, w hotelu Haffner. Bardzo pomysłowa oprawa w konwencji Kabaretu Starszych Panów i  twórczości patronki naszej szkoły Agnieszki Osieckiej zachwyciła wszystkich. Na korytarzach hotelu i w sali balowej pojawiły się zdjęcia Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego oraz fotografie Agnieszki Osieckiej z jej licznych wizyt w ukochanym Sopocie. W rolę konferansjerów wcielili się Bartek Jankowski z III B i Bartek Wrześniewski z III D, a fraki, cylindry i laski dodawały im , czyli „Starszym Panom” szyku i elegancji. Po koncertowo odtańczonym Polonezie, wręczono bukiety kwiatów Pani Dyrektor i Pani Wicedyrektor oraz nauczycielom. Kwiaty były wprost niezwykłe, śmiało można powiedzieć , że to florystyczne dzieła sztuki. Wychowawcy otrzymali również  statuetki słowików …jak na Sopot przystało.  Podczas pięknie podanej  i smacznej kolacji raczono gości utworami z Kabaretu Starszych Panów. Tradycyjnie po kolacji nastąpiły sesje fotograficzne, a było co fotografować, bo uroda tegorocznych maturzystek III LO,  podkreślona kreacjami nie miała sobie równych. Powoli zabawa zaczęła nabierać tempa i dynamiki, a parkiet zapełniać tańczącymi bez wytchnienia.  Zabawę urozmaicały pokazy, najpierw wspaniałego tańca dziewcząt z III B, później tańca towarzyskiego Agnieszki Żaczek i jej partnera, aż wreszcie filmów każdej klasy ze wspomnieniami z 3 lat nauki.
 Całe szczęście, że zabawę przerywano atrakcjami, bo nogi w szpilkach nie dawały rady na parkiecie. Niektórzy korzystali z chwil szczęścia … spacerując w trampkach lub boso.
Tegoroczną Studniówkę wyróżniało perfekcyjne logistyczne przygotowanie, bardzo elegancka i oryginalna oprawa oraz wspaniała atmosfera. Po raz pierwszy od wielu lat rodzice naszych maturzystów mieli tak znaczący udział w całej uroczystości.  Potrafili zadbać o każdy szczegół, panować nad wszystkim, a nawet dorównać swoim dzieciom na parkiecie.
Z pewnością na długo pozostanie ona w naszej pamięci.
Dziękujemy!

ZOBACZ FILM- POLONEZ cz.1
ZOBACZ FILM- POLONEZ cz.2
ZOBACZ FILMY
ZOBACZ ALBUM ZDJĘĆ

FE9A5091-1.jpg
FE9A5134-1.jpg
FE9A5219-1.jpg
FE9A5480-1.jpg
Dział: